Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mit jelent nálatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit jelent nálatok, ha azt mondjátok egy nőre, hogy "te nem is vagy nő"?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat, impotencia problémák a férfinél. ( egészségügyi problémák, hol sikerül, hol nem ) A nő bármit megtesz, hogy működjön, a szopástól a popsiszexig, hogy attól, hogy problémái vannak, nem felhánytorgatva van, hanem bíztatva, megértve. De minden egyes alkalom után, ha nem sikerül, támadásba megy át, mindennek elhord, de ez a legfájóbb. Mikor azt mondja, te nem is vagy nő, te csak valami vagy. Eddig betudtam a kudarcélménynek, a csalódottságnak, de elegem lett. Nem bírom tovább. Baromi megalázó, hogy mindenért engem okol, mindenért én vagyok a hibás. Már próbálkozni sincs kedvem, sőt odáig jutottam, hogy ki akarok szállni ebből a kapcsolatból. Nem a szex miatt, hanem a sértegetései miatt.

A véleményetekre lennék kíváncsi. Ti ilyenkor mit vártok egy nőtől? Mire értitek, hogy nem is nő? Támogatnom kellene, vagy nyugodt szívvel lépjek? Már egy éve megy így.


2016. okt. 11. 16:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Pasik! Mit jelent nálatok, ha azt mondjátok egy nőre, hogy "te nem is vagy nő"?"


Ha ilyet tennék férfiként az általad leírt helyzetben, az azt jelentené, hogy egy gyökér vagyok.


Úgy őszintén, ha te egy éve "minden egyes alkalom után, ha nem sikerül, támadásba mennél át, mindennek elhordanád", és kijelentenéd, hogy "Te nem is vagy férfi", ti még együtt lennétek?


Szerinted mennyi idő után küldött volna el melegebb éghajlatra?


Gondolom, túl a saját felelősségének a hárításán és a bűnbakkeresésen az is motiválhatja - akár tudat alatt, - hogy minél inkább sikerül sárba taposni az önértékelésedet és az önbizalmadat, annál több az esélye, hogy benne maradsz egy lelkileg bántalmazó kapcsolatban ővele, mert nem hiszed el, hogy egyrészt nem ezt érdemled, másrészt nem hiszed el, hogy nem csak jogod, de lehetőséged is lenne egy másmilyen kapcsolatra.

2016. okt. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!