Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom önző vagy érthetetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom önző vagy érthetetlen?

Figyelt kérdés

Együtt élünk barátommal nekem suli és munka mellett sokkal több az elfoglaltságom.Ő nem tud főzni,tulajdonképpen nem is akar megtanulni,abban nőt fel hogy otthon ezt anyukája csinálta.Kiszolgálta apukáját.

Én szoktam főzni,heti 2 alkalommal,többre nincs időm.Veszekedtem már vele azért ha már sokkal több ideje van,legalább megtanulna főzni,azt mondja őt ez nem érdekli.Vagy vállalna be valami pluszt.

A legnagyobb baj az,ha vitatkozom hogy tegyen meg dolgokat,rögtön vissza kérdez,én mit teszek meg érte.

Ez nagyon zavar,csak akkor akar segíteni nekem,ha látja én is teszek érte.Önmagában megérteném hogy egy kapcsolatban mindkét fél segíti a másikat.

De nem tartom normálisnak ezt a férfias hozzá állást hogy csak akkor segít ha előbb én neki.Vagy akkor sem.

Nem kellene lennie egy férfiban a nő felé több önzetlenségnek? Vajon nem ért engem,esetleg ennyire önző?

Segítsetek!


2016. okt. 12. 08:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát, van egy rossz hírem:

Az a férfi, aki úgy nőtt fel, hogy azt látta, az apja ki van szolgálva az anyja által és már ő is így viselkedik, változni nem fog.

Megszoksz vagy megszöksz.

Rajtad áll, hogy szeretnéd-e a cseléd szerepét is betölteni, vagy sem.

2016. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de ezzel nem értek egyet.Nálunk is anyám szolgálta ki apámat mindig.Ennek ellenére bátyám teljesen más,tud főzni és szokott is,ezenkívül mindenben partnere társának.Mondjuk azt most sem értem mitől függ hogy egy fiú,férfi milyenné válik felnőtt korában.

Talán attól hogy önző vagy sem? Mitől lesz valaki önző?

2016. okt. 12. 16:22
 13/17 Költőnő? ***** válasza:
Az, hogy mitől önző vki, az sztem relatíve egyszerűen meghatározható. Én így definiálnám, hogy minden körülmények között a saját érdekeit tartja szem előtt, szarik mások igényeire és képtelen feltétel nélkül adni.
2016. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Költőnő? ***** válasza:
Ja, és ez sztem elsősorban jellemhiba. Szocializáció, neveltetés.
2016. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

12#


De gondolom ő már eleve így állt a nőkhöz, vagy az első kapcsolata helyre rakta, ilyenkor még lehet.

De ha már x ideje ilyen és nincs változás, akkor nem is lesz.

2016. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szóval szerintetek sincs rendben ha folyton azzal foglalkozik egy férfi hogy a nő mit tesz érte?

Amúgy rendes srác,csak ez az önzés.Hát ez nagyon el tud rontani dolgokat.

Még egy utolsó kérdés,szerintetek hagyjam ott később találhatok olyat akivel jobban megértem magam?

2016. okt. 12. 17:30
 17/17 Költőnő? ***** válasza:
Hát sztem vetítsd ki magad elé az elkövetkezendő x időt és tedd föl magadnak a kérdést h valóban akarsz-e olyan kapcsolatban lenni, ahol így mennek a dolgok. Szerintem egy normális kapcsolatban nincs patikamérlegre téve, h ki mit mikor mennyit tesz/nem tesz. Egy egészséges kapcsolatban ez nagyjából fele-fele, de ha ez konstans eltér, az gáz.
2016. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!