Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom tovább mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly költöztünk össze a párommal, s a rövid ismeretsèg miatt a szüleim elleneztèk is. Èn akkor kezdtem a fősulit, eleinte minden rendben volt.

Aztán a dolgok kezdtek eldurvulni, merr rájöttem milyen ember.

Tudom, hogy kettőn áll a vásár, ès èn sem vagyok szent mert nèha hisztis ès sèrtődèkeny vagyok. De a párom szinte kifordult magából az utóbbi fèl èvbe . előfordult, hogy többször megütött, volt, hogy nyoma is volt. Folyamatosan fèltèkenykedett, ellenőrizgetett, s a vègèn persze nem tetszett neki hogy mással is beszèlgetek (fiúval) ès amíg èn a munkahelyemen dolgoztam, ő fogta ès hazvitte a cuccomat! Ez volt augusztusba, akkor szakítottunk...aztán rá pár hètre megint összejöttünk, megígèrte h soha többet nem bánt, meg hasonlók meg nekem is le kellett tiltanom egy csomó embert akire fèltèkeny volt.

Egy darbig ment minden rendben, de pl. A nyaralásunkat vègig veszekedtük, mwg mikor látta h beszèlgetek egy volt fiú osztálytársammal megint szakítani akart. Egy alkalommal meg is ütött de utána bocsánatot kèrt. Èn elhittem. A mai napon azon borult ki, hogy azon az útvonalon jöttem haza amerre nem kellett volna mert megbeszèltük, mert arr lakik az exem. Nem mintha találkoznèk vele, de akkor is kiakadt ezen ès most azon gondolkkodok vajon ezèrt szakít-e most velem, ès h igen akkor mit tegyek hagyjam vagy kèrjek bocsánatot, hozzam helyre vagy mi?

Igazából gondoltm már rá, hogy fogom magam ès elmegyek, de nagyon fèlek, hogy akkor lezárulatlan mard bennem ez a kapcsolat, mert èn csak akkor tudok elengedni vkit igazán, ha átbeszèltük ès lezártuk a dolgokat. De attól fèlek ha nekiállnèk vele erről beszèlgetni, úgyse menne, veszekwdès lenne a vège.

Rettenetesen fèlek ès boldogtalan vagyok :( jól esett magamból egyszerűen csak kiírni ezt az egèszet, de bízom benne, hogy valakibtud segíteni vagy èrtelmes tanáccsal szolgálni :(



2016. okt. 12. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Aki ennyire buta, annak nem lehet értelmes tanácsot adni, mert egyszerűen képtelen lenne megérteni, meg amúgy is visszamegy az elmebeteg hapekjához egészen addig amíg egyszer csak kiskanállal fogják összeszedni a padlóról a fèrge egy újabb szeretetrohama után. Javaslom, hogy várd csak meg ezt a pillanatot nyugodtan! Remélhetőleg, még néhany verés majd helyrebillent.
2016. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk nyaraláson nem kaniknak írogatok...
2016. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

De durva, hogy ennyire ragaszkodsz a sz.rhoz!

Ott kellene hagyni, aztán lezárni. Most ezt tényleg szóvel kell kimondani, mikor látszik, hogy vége?

totál leépített téged ez a fiú meg a kapcsolat.

Majd, ha találsz nála jobbat, ami könnyű, rá is jössz.

Vagy marad a kiskanál

2016. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te egy idióta vagy kérdező hogy együtt vagy egy ilyen emberrel. Millió számra vannak normális férfiak, te meg egy idegbeteg féltékeny barommal vagy. Hát jó ez neked? Jó hogy tönkremegy az életed????? Akkor hajrá, legyél csak egy ilyen emberrel, egyszer majd megnyomorít...
2016. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Őszintén? Te vagy a beteg, hogy még mindig vele vagy. Mire vársz? Talán arra, hogy ne csak nyomot hagyjon, hanem pár csontodat is törje? Ez a stílus a faluvégi alkeszéknél felel meg.
2016. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de aki ennyire végtelenül buta, és ostoba annak kár is bármilyen tanácsot adni. A pasid egy utolsó kretén de a legnagyobb marha te vagy, mert vele vagy.
2016. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem összeilletek, egyformán buták vagytok :)
2016. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha még ilyen előzmények után te akarsz tőle bocsánatot kérni és helyrehozni ezt a szar kapcsolatot, akkor csak annyit tudok írni, hogy megérdemled.
2016. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen nem akarom elhinni, hogy léteznek ennyire buta emberek. Ne őrjíts már meg kedves kérdező, hát ez a féltékeny, klinikai eset, gyökér "pasid" rendszeren ver és még te akarsz bocsánatot kérni??! Megszabja, hogy milyen útvonalon mehetsz haza? Azt, hogy kivel beszélhetsz? Te úristen, és akkor ezek melle jön ugye, hogy ver is.. Hát azt kell mondjam meg is érdemlitek egymást! Az első alkalommal, amikor kezet emelt rad, akkor kellett volna jól tökön rúgni és kib*aszni, mint macskát szarni.

Ép ésszel nem bírom felfogni, hogy lehet valaki annyira tuja, hogy hagyja, hogy a hapsija verje... Szerintem soha nem is fogom tudni ezt megérteni és igazából nem is akarom.

Azonnal hagyd ott, ha jót akarsz, és ezt már az első alkalommal még kellett volna tenned.

2016. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem butaság kérdése, a pasi kicsinálja pszichésen, és nem tudja kontrollálni magát, a dolgait, nem látja, mi lenne jó.
2016. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!