Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenét tudnék tenni ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
A barátnőm decemberben 20 éves lesz és novemberben van az első évfordulónk szerettem volna egy romantikus estét úgy h itt alszik. Azonban az anyja hallani sem akar erről. Tudom jól egy 19!(nem 19 faktoriális mielőtt valaki humoros kedvében lenne ;) ) éves embernek nem nagyon parancsolhatnának a szülei hiszen jogilag is már felnőtt. És ráadásul ő nem is az a felelőtlen fajta hanem jól nevelt okos lány. Na már most nyáron volt egy hatalmas vitája az anyja ellen hogy nem jöhet el velem 2 napra a Balatonra egyet lazítani. Csak azért akartam két napot mert nem éri meg kocsival egy nap mivel messze lakunk így viszonylag sokat kell utaznunk és az üzemanyag sem mindegy azért nyilván. Ezt a vitát úgy zárták le h 2-szer egy napra mehet le tehet elmegyünk hazajövünk otthon alszik és utána másnap megint. Na arra azért be voltam pöccenve mondom azért nem fogom kiszárítani a kocsit mert anyukád elmebeteg. Persze udvariasan fogalmaztam mert nagyon tisztelem és szeretem a barátnőmet de nagyon dühös voltam akkor. Így aztán ebből a nyaralásból nem lett semmi. Aztán nyár végén egy koncerten voltunk és "véletlenül" lekéstük az utolsó vonatot így próbáltuk kijátszani a rendszert. Persze jött a botrány h ezt h képzeljük ő is meg én is. Az apja eljött érte de eltiltották tőlem kb szeptember végéig meg nem kapott semmire pénzt a nyári melója pénzéből kellett a vonat bérlettől elkezdve a menzáig mindent fizetnie......Teljesen el voltam képedve mondom ne is erőltessük ezt a dolgot majd évfordulón megenyhül anyukád.... gondoltam magamban hát ha látja már h kitartó vagyok és nagyon szeretem majd már azt mondja csináljatok amit akartok csak okosan. Egyébként megbízható ember vagyok sosem tennék olyat ami káros lenne neki vagy a családjának. sosem erőszakoskodtam vele egyetlen vitánk sem volt soha. Csak tudjátok az zavar h van olyan 15 éves ribi aki többet alszik egy palinál mint otthon. De sztem fél év után én már ha látom milyen jól megvannak szülőként biztos nem bolygatnám a gyerekem sőt ha látom h értelmes a párja már 17 éves koromban nyugodt szívvel elengedném. De azt nem tartom egyszerűen jogosan h nem "engedi" egy már bocsánat a szóért nem normális anyuka h együtt aludjunk egy évfordulón amit már régen elterveztem nagyon romantikusra h emlékezetes legyen.... Miközben több értelmes ismerősöm van akik a párjuk családjával külföldre 10 napra mennek nyaralni 17 18 évesen.. ő meg kb a szomszéd faluba nem mehet el anélkül h megmondaná hova megy majdnem 20 évesen. Teljesen ki vagyok akadva járt már valaki ilyen cipőben? Hogy tudtatok kilábalni belőle? Mit tanácsolnátok mit kéne nekem tennem? Sok dolgot próbáltunk már pl h én engedélyt kértem h hadd jöjjön el mint 100 évvel ezelőtt ahogy szokás volt... de nem jött be. Mellesleg személy szerint röhejesnek tartom h "pitiznem kell" 20 éves létemre h egy velem egy korú lányt elvihessek valahova más ilyen korban már gyermeket nevel...

2016. okt. 12. 18:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Abszolút a 10-es válaszolóval értek egyet.

Később is ugyanez lesz, csak pepitában. Ha össze is tudnátok költözni, akkor is a nyakatokon lógnának a barátnőd szülei, mert betegek. Ez nem fog elmúlnk, nem fognak megváltozni. A barátnődnek kell kiállnk értetek, a kapcsolatotokért.

Szerintem előbb vagy utóbb bele fogsz fáradni és nem is hibáztatlak érte.

2016. okt. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elmúlni*, kiállni*
2016. okt. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!