Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a barátom apukája hogy a barátom itt aludjon?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve együtt vagyok a barátommal.Mindketten 17 évesek vagyunk,és kb. eddig még csak 6x aludt itt a barátom.Én 1x aludtam ott náluk,mert sajnos a tesójával közös a szobájuk.És egyszer nemvolt otthon és csak akkor tudtam ott aludni.De egyszerűen nem értem,hogy miért nem engedi az apukája,hogy itt aludjon a barátom.Múltkor is csak azért engedte hogy itt aludjon,mert anyukája rávette apukáját.Nem bír engem az apukája?!Vagy vajon miért?!A barátom csak annyit mond hogy úgyse engedi meg,mostanában olyan izé az apukája.Szerintetek?
2010. ápr. 25. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mien furcsa beszeded van...
2010. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
hát nem tudom mond meg az apukájának ha megengedi hogy nálad aludhasson a dia ő is kap egy éjszakát veled ;)
2010. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert nem ismeri azt a környezetet ahol élsz és félti, gondolom én.
2010. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
fia*
2010. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fura mert általában a lánynak nem engedik meg, hogy ottaludjon a fiúnál! Én örülnék ha a fiam a csajánál akarna aludni...Vagy nem szeret téged az öreg vagy nagyon félti a fiát attól hogy elmentek éjszakázni valahova vagy ilyesmi!
2010. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Beviz Elek ***** válasza:
Fura.. fogalmazási készségből ítélve olyan 12 éves :D
2010. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Énse értem a szülőkbe ezt, hogy nem engedik a gyerekeket együtt aludni. Most nem azért, de ha szexelni akarnak akkor úgyis találnak rá lehetőséget. Nem csak éjszaka lehet, de úgy látszik a szülők valamiért így gondolkoznak.... Szívás..
2010. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Én fiatal vagyok, mégis ezt az együtt-alvásos menetet nem támogatom. Nem azért mert nekem nem esett volna jól annak idején a páromnál...miért létszükséglet mostanában ez az együtt-alvás 16-17 évesen? egész nap lehettek együtt...jó oké tudom, hogy nem ugyanaz, de hidd el 17 évesen nem feltétlenül az a jó ha együtt alszol a pároddal. A szeretkezésről nem is beszélek, úgyis azt teszitek és ahogy jónak látjátok. Engem sem engedtek a szüleim és nagyon jól tették, mondjuk én menni sem nagyon akartam. Voltak elveim már akkor. És akkor sem tartottam helyesnek a dolgot.

Miért nem engedi el az apukája? Azért mert 17 éves, gyakorlatilag gyerek. És gyakorlatilag te is az vagy... és nem feltétlenül kell együtt aludnotok. És ő ezt nagyon is jól látja...miért nem ér rá ez 3-4 év múlva?


Mikor nagyobb lettem már elengednének, vagy nem is kérdezném, de elviekből nem alszom a páromnál, reggel nem feltétlenül szeretnék, anyós-apósba botlani amikor felébredek. sem a konyhában sem a fürdőben...

Van amit lehet van amit nem...és van amit lehet csak nem épp feltétlenül kell is úgy csinálni...


De mondjátok nyugodtan, hogy konzervativ vagyok...mert nem vagyok az...sőt lepontozni is lehet, nem érint:D


2o-L

2010. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
mert ha teherbe rak véletlen,akkor nem akar majd gyerektartást fizetni...előrelátó
2010. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

egyetértek utolsóval..

nem akarja, hogy lefeküdjetek.

2010. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!