Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem tudok mit csináljak, Van egy csaj, 2 éve beszélgetek vele facebookon, Nagyon jól de nem akart sosem találkozni, lehet fél vagy ilyesmi. ezért én 2 év után, azt modntam neki köszönöm szépen, ez így nem fog müködni hogy virtuális világban élünk. Mellesleg nem 500km-re lakunk eghymástól, hanem 45km. és elkedzek megismerkedni, szerezni uj barátokat, meg lányokkal, erre 2 honap után most alaklut volna köztünk valami egy bizonyos lánnyal, és ma akartam rárírni hogy hogy vagy, meg novemberben taliztunk volna, erre letiltott.:((. cdsak úgy hirtelen megállt bennem az ütő, aztán kiderült, hogy aza csaj írt rá,, 8lehet féltéeknységbőől) kis kitalál hazugsáokat, hogy beteg vagyok meg vigyázzanak velem, kérdezem miért csinálja, , Azt írta erre azért írt rá mert mindenkit figyelmezteni akar, hogy én találkozni akarok és hogy miylen avgyok valójában, ő szerinte.. és hogy semmi közöm hozzá.. Mit csináljak most ezzel? Kinek szoljak hogy álljon le és haggyon engem békén?
2016. okt. 14. 01:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe mindet.

Akivel 2 évig beszéltél, és nem alakult ki köztetek egy bizalmi kapcsolat, hogy másnak jobban higgyen, és téged meg se kérdezzen, NEM KÁR ÉRTE!

Az új meg, hogy hazudozik, ki tudja, neked mit hazudott, szóval érte sem kár.


Keress olyat, aki normális :)

2016. okt. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!