Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Egyikünk sem nagy bulis meg társasági ember, de én szeretnék néha kimozdulni és közös programokat csinálni a párommal.

Neki viszont az a program általában, hogy otthon ülés. Nyaggatni kell, ha a legkisebb programot is szeretném és végül sokszor abból se lesz semmi :(

Nagyon szeretem és minden egyéb tökéletes, de már elegem van abból, hogy ilyen téren mindig csak én próbálkozok.

Beszéltem már vele erről, mindig megígéri, hogy lesznek kimozdulások, de végül szinte sosem valósul meg. Mit tehetnék?


2016. aug. 7. 13:44
 1/8 anonim válasza:
100%
Menjetek el olyan helyre, ami ilyen kimozdulás is, meg nem is az. Ilyen pl. a mozi. Oda el kell menni, de közben meg ott is csak ül és néz az ember. És utána már akkor be tudnál csempészni pl. egy közös vacsi is valahol :)
2016. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
0%

Lehazugozod és továbblépsz.


26/F

2016. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.: az a baj, hogy sokszor ilyesmire sem kapható, maximum ritkán, ha már napi többször könyörögtem érte meg nyaggatom, akkor rábólint, ha én megszervezem... :(

2.:nem érem ezt a hozzászólást

2016. aug. 7. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült összejönni egy ilyen emberrel?

Én már az első randin szóba szoktam hozni,hogy ki mivel tölti a szabadidejét.

2016. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4.: az elején még gyakrabban voltak programok :(
2016. aug. 7. 13:52
 6/8 anonim válasza:
Van egy másik megoldás, igaz az egy picit g e c i s é g: tedd féltékennyé. Mond hogy elmész szórakozni és ha megkérdezi hogy hova meg kivel, akkor mond neki, hogy egy sráccal aki jó barátod és moziba mentek (feltételezem lány vagy). Nem hiszem, hogy erre nem kapja fel a fejét és gondol bele, hogy ha vele nem mész, akkor majd mész mással.
2016. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hál istennek nem féltékeny típus és ilyennel nem is fogok játszadozni
2016. aug. 7. 14:03
 8/8 anonim válasza:
100%
Csinálj magadnak programot nélküle aztán árodozz egy kicsit hogy milyen jó volt egy idő után remélhetőleg magától akar majd menni ha megjön a kedve ha meg nem még mindig érezheted jól magad
2016. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!