Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy "kapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy "kapcsolatba" csak az egyik fél tesz bele bármit is és a másik meg csak passzívan létezik és magasról tesz a másik érzéseire és úgy ahogy van mindenre szinte? Ilyenkor mit vár? Mit gondol? Miért jó kínozni ezzel a másikat?

Figyelt kérdés

Ha valaki akar akkor tud beszelni a másikkal teljesen mindegy mi a helyzet, akkor nem beszél, ha nem akar. Mi értelme van ezt csinálni?

Főleg, ha már úgy áll a kapcsolat, hogy "majdnem porig égett már az egész ház."

Ha valaki viselkedett már így ilyen érthetetlenül és iszonyatosan passzívan egy "kapcsolatban" mondja el, hogy mi értelme van?


2016. okt. 8. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem az a valódi kérdés, hogy a másik miért teszi, vagy nem teszi, hanem hogy te miért vagy olyan kapcsolatban, ami neked nem jó? Miért jó neked egy olyan kapcsolat, amibe csak te teszel bele mindent, a másik meg csak passzívan elfogadja? Ilyenkor mit vársz? Mire gondolsz? Miért jó kínozni ezzel saját magadat?
2016. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés. Hanem az hogy te miért miért vagy még vele....?
2016. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért ennyire inkorrekt valaki, hogy nem lehet megbeszélni vele azt ami nem működik?
2016. okt. 8. 15:43
 4/13 A kérdező kommentje:

A gyáva emberek intézik így a kapcsolatukat véleményem szerint. Ezért nem lehet ezt elfogadni és csak így továbblépni.

Hiszen, ha nem egy ilyen kis gyáva szótlan valakinek ismered meg és korrektnek ismerted meg a másikat akkor ez nem fogadható el csak így.

2016. okt. 8. 15:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a többieknek. Vannak ilyen emberek. Az (is) a hülye aki benn marad így egy kapcsolatba. Hányszor olvasom itt hogy nem ez az ő módszere hogy csak úgy eldobja a kapcsolatot. Ez annyira szánalmas, mikor nem veszitek észre, hogy a másik már eldobta. Hagyjatok magatok megalázni, kihasználni és küzdötök a semmiért. Észre kell venni mikor kell kilépni.
2016. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván ha a másiknak is fontos lenne a kapcsolat akkor tenne érte. Nem olyan bonyolult ez csak nem akarjátok elfogadni.
2016. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen ezt észre kell venni viszont, amikor szeretek valakit és azt mondja, hogy ő is szeret, akkor törekszik arra az ember, hogy megoldja és megbeszéljék a dolgokat és legyen előrelépés.
2016. okt. 8. 16:31
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy ment tönkre a legutóbbi kapcsolatom. Eleinte mindent megtett értem a férfi (legalábbis óriási nagy szavakat használt a jövőnket illetően) aztán mikor cselekedni kellett volna, hirtelen már mégsem volt annyira határozott. Ha nézeteltérésünk volt, szinte eltűnt, állandóan kifarolt a probléma elől, hiába próbáltam rávezetni, hogy oldjuk meg, beszéljük meg. A legundorítóbb húzása pedig az volt, hogy mikor érezte, baj van, akkor szó nélkül eltűnt. Ott sokalltam be és vetettem véget ennek a röhejes kapcsolatnak.

Ha valaki igazán szeret téged, akkor minden egyes akadályt venni fog veled, nem pedig cserben hagy. A többi mind üres kifogás/nyafogás. Fáj, de így van, lásd be!


35/N

2016. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként én ugyanezt a helyzetet éltem át, hogy talpaltam a kqpcsolatunkért, ő meg elfogadta, és csak könyörgések árán tudtam rávenni valamire, de véget vetettem, mert nem bírtam.
2016. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Nőként én ugyanezt a helyzetet éltem át, hogy talpaltam a kapcsolatunkért, ő meg elfogadta, és csak könyörgések árán tudtam rávenni valamire, de véget vetettem, mert nem bírtam.
2016. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!