Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a szerelmemet?

Figyelt kérdés
5 és fél éve vagyunk együtt, imádom, 13 évig csak barátok voltunk. Azt hittem, minden rendben, de múlt hét óta megváltozott. Tegnap bevallotta, hogy nem szeret már, mert megutáltattam magam vele mint nő, de barátilag még azok vagyunk..... Sokat veszekedtem vele ez évben... Egészségügyi okok miatt hormongyógyszert kapok ami nagyon megviselt, és állítólag amiatt van ez... Sok mindent mondott tegnap, amik nagyon fájnak, de nem szakítottunk csak szünetelünk. Ad esélyt változni. Jelenleg elég nagy depresszióval is küzd, de orvoshoz nem hajlandó menni :( Mit tegyek?? Szeretem és tudom, hogy ő is szeret!
2016. okt. 14. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Változz meg, ha indulatos vagy akkor küzd le sporttal mondjuk. Ha hisztis vagy akkor fogd vissza magad. Ennyiből nehéz meg mondani hogy miért utált meg...semmit nem irtál arról hogy hogyan viselkedsz vele stb.
2016. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Szerintem ha ilyen borzasztó partner voltál, akkor nem fogod tudni helyrehozni.

Mindenesetre csodával határos módon kaptál egy esélyt így is, hogy bizonyíts, szóval nincs mese - most kell marha gyorsan megtanulnod az önuralmat és abbahagyni a hisztizést, nem bújhatsz a hormonok mögé. Tudom, hogy ezek megzavarják az embert, de pont erre való az önuralom. Ha nem megy egyedül, keress fel egy pszichológust, aki segít kezelni, vagy kezdj el sportolni, meditálni, bármi, ami használ.

2016. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem nagyon megváltozni, hiszen ő az életem!
2016. okt. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!