Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor adjuk fel a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor adjuk fel a kapcsolatot annak ellenére, hogy szeretjük egymást?

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy elenged a pasim, mert nem teszek eleget az ultimátumának, de azt mondja, hogy szeret?

Nem tudom/akarom megtenni azt, amit kér tőlem (az ok most nem fontos), ezért teljesen elzárkózott, letiltott mindenhonnan. Ennek ellenére azt mondta, hogy nagyon szeret.

Lehetséges az, hogy szakít akkor is, ha valóban szeret, vagy ez a kettő kizárja egymást?


2016. okt. 14. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ember és személyiségfüggő. Tehát igen, lehetséges. Nem, a kettő nem zárja ki egymást.
2016. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ultimátumtól is függ azért. Ha olyasmi dolog, hogy nem akarsz lefeküdni vele még, akkor nem szeret, csak le akar fektetni, és ezzel zsarol.


Ha valami olyan dolog amin már nagyon régóta nem tudtok megegyezni, akkor benne lehet a pakliban, hogy annak ellenére, hogy szeret szakítás lesz a vége. Sajnos vannak ilyen dolgok.

2016. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Velem az a baj, hogy sosem tudnék szakítani akkor, ha még szeretek valakit. Megpróbálnám megoldani, nincs olyan, hogy nem lehet. Szerintem.
2016. okt. 14. 17:47
 4/12 A kérdező kommentje:
Időt kértem tőle, ez a lényeg, valamit meg kell oldanom. Ő nem adta ezt meg nekem.:(
2016. okt. 14. 17:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen tipikus "nesze semmi, fogd meg jól"-kérdés... :)

Elméletben igen, simán lehetséges, hogy akkor is szakít, ha szeret, de hogy ez rátok is vonatkozik-e, arról lövésem sincs... ez az ultimátumosdi pl. egyáltalán nem őszinte szeretetre utal, az meg, hogy azért szakít, mert nem teszed amit mond, hát... no komment. Nehezen tudok olyan szituációt elképzelni, ahol ez "jogos" lenne...

2016. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor adtam fel, amikor sokadik megbeszélésre sem sikerült fontos dolgokban megegyeznünk, amikor már csak szenvedést és fájdalmat okozott ez a kapcsolat, boldogságot pedig csak elvétve. De feladnám több dolog miatt isd, ugyanis önmagában a szerelem még nem elég egy normálisan működő párkapcsolathoz.


A te sztoridban az, hogy mi volt az ultimátum tárgya, igen fontos tényező, mert ennyiből nem lehet megállapítani, valóban olyan dologról van-e szó, ami a másikban ezt joggal kiválthatja, vagy egy önző kérésről van szó, amely esetben nem lennék annyira biztos abban, hogy szeret az illető, hiába mondja.. Ha gondolod, megírhatod privátban, hátha tudok épkézláb tanáccsal szolgálni, de nem muszáj természetesen.

2016. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát így elég nehéz! Mégis miről lenne szó? Nem mindegy ha már kiírtad ide? Monddcsak! :)
2016. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rendben van, akkor kiírom.

A házasságkötést sürgeti kb.4 hónapja. Én viszont nagyon nem érzem stabilnak a kapcsolatot még ehhez. Sok a veszekedés, az alapok hiányoznak, amire lehet építeni. Erre kellene az idő még, de ő ezt nem érzi.

2016. okt. 14. 18:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Már "most" zsarol (mert ez, az), és nem tartja tiszteletben a Te véleményed/érzésed/meglátásod...

Ha, ezért szakít veled, szted vesztettél vmit?...

Most derüljön ki, ki is ő és hogy áll hozzád, mint később, amikor már hozzámentél.

2016. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem zárja ki a kettő egymást. Tapasztalat.

Pár éve mi is úgy szakítottunk az exemmel, hogy még szerettük egymást, de voltak dolgok amit már nem bírtunk lelkileg elviselni, még ha irtó nehéz is volt, de utólag vissza gondolva jó döntést hoztunk, különben oda jutottunk volna, hogy meggyűlöljük egymást.

2016. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!