Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal nagyon szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nagyon szeretjük egymást, ő mégse bízik bennem. Soha nem csaltam meg, mégsincs bizalom. "rövid" pórázon akar fogni, mert szerinte így védi meg a kapcsolatot attól, h megbántsam őt és szakítania kelljen velem. Szakítani nem akarok mi legyen?

Figyelt kérdés

ő már többször csalódott régen, megcsalta akiben bízott. tudja hogy én más vagyok, tényleg szeretem, nem bántanám meg, nem verném át és mégis ellenőrizget hívogat.. kikészít félek,h lassan kiábrándulok, pedig szinte rajongásig vagyok. mi legyen?


26/F


2014. márc. 3. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
meg kéne neki magyarázni, hogy te nem az előző pasija vagy, hanem egy teljesen más ember. és hogy ezzel csak elmar téged maga mellől
2014. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
talán óvatosan,szőrmentén beszélj vele erről
2014. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki is amit ide leírtál. Hogy vagy megbíz benned, főleg ha ismer téged és szeret, vagy ha így halad kiábrándulsz belőle.
2014. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nagyon szerethetitek egymást, ha nincs bizalom! El se tudom képzelni mennyire imádhatjátok egymást.
2014. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom volt, hogy az ilyen kapcsolatok nem tartanak sokáig. Már-már olyan szinten tartott rövid pórázon az exem, hogy ha délután épp aludtam, és nem vettem fel a telefont jöttem a "kedves" sms-ek, hogy én kivel lehetek éppen, meg ilyenek...


Ülj le vele, mondd el neki, amit érzel, mert ez sajnos szép lassan fel fogja őrölni a kapcsolatotokat.

2014. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó, hát akkor ne most szakíts, hanem majd ha kiábrándultál belőle! Addig meg ne csinálj gyereket!
2014. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mond meg neki hogy iznia kell benned, mert te szereted de ez nagyon zavar/kikészit hogy nembizik benned.
2014. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hiába mondom,megbeszéljük , 1-2 napig j,utána folytatódik......
2014. márc. 3. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor:

1) Beszéld meg vele 2 naponta, lehet utána abbahagyja.

2) Szakíts

3) Ha mákod van tudja a gyakoriknak a jelszavát és látja ezt a kérdést, (na de most ez nem tudom, hogy jó-e, vagy sem) :D

2014. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!