Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye kérdés, de a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdés, de a barátnőm miért csak zenére akar szexelni?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit viccesen hangzik, de a barátnőm csak sötétben vagy hangulatfényben és zenére hajlandó szexelni velem. Azt mondja neki csak ez hozza meg a hangulatát hozzá. Nem zavar, csak egy kicsit furcsállom.

Szerintetek ez jelent valamit? Vagy ő simán ilyen? Ismertek még olyat, akinek ilyen dilije van?



2016. okt. 14. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van szinte valamilyen dilije. Itt gy.k-n olvastam, egy nő írta, hogy ő magassarkúban szeretkezik mindig, a férjével.
2016. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is volt olyan csajosom, aki zenére szeretett kettyinteni, de nem CSAK zenére, elvoltunk nélküle is :) :P :$ Nemtudom mi lehet a nőddel, lehet túl sok romantikus filmet nézett, ott eléggé sztereotip dolog ez.

Amúgymeg toljál ki vele, egyik este rakj be valami brutálmetált :DDD

2016. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Izgulós.. Szeretne számodra jó élményt nyújtani! A zene, stb .. Lelazítja, megnyugtatja. :D

Bíztasd, dícsérd.. Gondolom jó vele! Mond ezt el neki, azt is, hogy szép - csinos - stb... :D

2016. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérded meg??
2016. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az még az érdekes, hogy a zene stílusa nem különösebben érdekli, szóval nem romantikus számokat szokott betenni. Pop, rock, disco, rap, minden volt már. :D

Egyébként azon kívül jó a szex, nem mondanám, hogy nagyon félős vagy szégyellős.

2016. okt. 14. 23:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy fél bizonyos hangoktól, amik szex közben hát... előfordulhatnak. Nem mindenki röhögi el pölö, ha a p**ci a nagy eksön közben egyszer csak kiadja a bele került levegőt. Van, akinek nagyon ciki. :)


De szerintem kérdezz rá.

2016. okt. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, azt mondja neki a hangulathoz kell a zene. Meg hogy őt nyomasztja a csend.
2016. okt. 15. 00:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is furcsán néztem a páromra, amikor úgy akart szeretkezni, hogy berak hangosan egy videót youtubeon. Mondjuk igaz ő nem a hangulat miatt, hanem hogy ne hallják a panellakók. :D

Nézd, lehet, hogy neki ez a hóbortja. Ha azon kívül jó a szex és nem különösebben zavar, akkor nincs vele baj szerintem.

2016. okt. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemakarja biztos h halljak masok ahogy nyog vagy szimplan felos az agyba
2017. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pont az ellentéte vagyok!
2017. dec. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!