Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezzel mire célozha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel mire célozhatott? 21/F

Figyelt kérdés

Egy lánnyal beszélgetek egy jó ideje, tényleg közös hangon vagyunk meg minden. Egyik nap este eléggé összevesztünk, és nem írtam rá már csak azért sem. Másnap este ő írt rám hogy ne haragudjak rá nagyon szeretne velem továbbra is beszélni, nem akarja hogy itt most vége legyen, de ő most komolyabbat nem szeretne.


Akkor ez most kapásból barátzóna, vagy mégis mi lenne?

Főként hölgyek válaszát várom, de bárki írhat. Köszönöm előre is!


2016. okt. 15. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy instant friendzone, haver.
2016. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemár.:D
2016. okt. 15. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Arra célzott, hogy akar veled találkozni de nem akar tőled komolyabbat.Te mit szeretnél?Ha megakarod szerezni magadnak a csajt akkor változtasd meg a véleményét hogy "komolyabbat" akarjon :) 19/F


UI.: Valószínűleg a végén csak azért írta azt mert összevesztettek...

2016. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ez a véleményem, bár sosem lehet tudni. De nyilván nem haverkodni akarok, abból van elég.

Jöhetnek még válaszok!:D

2016. okt. 15. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:

"nem akarja hogy itt most vége legyen, de ő most komolyabbat nem szeretne." - Hát ez a tipikus "én se tudom, mit akarok" esete, amikor tetszik, vonz, de még nem eléggé... vagy tényleg lejtő a barátzóna felé; én akkor is mondtam ilyen pasinak anno, amikor emberileg szimpatikus volt, nem akartam elveszíteni, de párkapcsolatra nem kellett. (Aztán felnőttem, és rájöttem, hogy ez mekkora önző sz..rság, játék a pasival... )

Szóval nőként is passzolok, mert tényleg kétesélyes a dolog. Idővel kiderül (talán számára is x)), addig meg élvezd a társaságát, és ne görcsölj rá a dologra. ;)

2016. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Persze jó lenne ha összejönne valami de amikor már a jelét látom a friendzone-nak ami egyértelmű esetleg, akkor lépek is le.
2016. okt. 15. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ill. amit még kiemelnék, az a "nem akarja, hogy most vége legyen". Szó szerint ezt mondta? Mert ha igen, az egyértelműen nem barátzónára utal... barátzónásnak nem mondok ilyen, hogy "vége legyen"... mégis minek lenne vége? Csak akkor mondok ilyet, ha ott van az a valami, aminek a lehetséges végéről beszélek (amit mellesleg nem is akarok)... értesz, ugye? :) Szóval már csak ezért sem mondanám kapásból barátzónának a dolgot... :)
2016. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, értelek. Nekem is hasonlo volt a gondolatim. De majd kiderül. :)
2016. okt. 16. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!