Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a leggyakoribb problémák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a leggyakoribb problémák a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Hozhattok saját példát is, de beszélhettek általánosságban is.

Arra lennék kíváncsi, hogy általában a pároknál, párkapcsolatokban milyen problémák szoktak előfordulni. (Tehát gyakori problémákra gondolok, nem egyedi esetekre.)

A megoldás annyira nem fontos a kérdésem szempontjából, de ha a probléma mellé azt is leírjátok, megköszönöm.

Amit kérnék: nem és kor feltüntetése, mert ez meghatározó lehet.

(Igazából az is érdekel, vajon az én problémáim mennyire "megszokottak".)

Köszi a válaszokat :)


2010. ápr. 26. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom, ha az nincs meg már rég rossz minden!
2010. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

-Beteges féltékenység,bizalom hiánya

-Egymáshoz való túlzott mértékű ragaszkodás

-Egymás kisajátítása

-Egymás elhanyagolása

-Az a bizonyos harmadik, és a,,még nem éltem ki magam" szöveg

-Nem egyezik a jövőkép,elképzelések,nincs közös életcél

-Két,egymástól túlságosan is különböző ember kerül össze, akik még véletlenül sem gondolkodnak egyformán.

Nagyjából ennyi.

2010. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De a bizalomhiány kialakul valami miatt. És az a valami a probléma. Szerintem.


Tudom, gyakori probléma szokott lenni az, hogy az egyik fél folyton féltékeny, akkor is, ha nincs oka rá, akkor is, ha van, ez tönkretehet egy kapcsolatot, és ez mondjuk okozhatja azt, hogy elveszíti a bizalmat az egyik fél a másik fél felé.

De talán túl specifikus a kérdésem? Tényleg csak általánosságban érdekel, hogy a párkapcsolatokban milyen problémák szoktak előjönni a leggyakrabban. Nem akarok példát írni, mert épp a ti példáitok, véleményetek érdekel. (Nem a problémám megoldását várom itt, csak össze akarom hasonlítani magamban, vajon a "mi esetünk" egyedi eset -e, vagy szokványos.)

2010. ápr. 26. 10:32
 4/13 A kérdező kommentje:
10:29 - köszönöm, igen, ilyesmi válaszokat várok.
2010. ápr. 26. 10:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én személyszerint nem szeretem ha elmegy a párom minden héten péntek-szombat bulizni!

Ha elhanyagol.

Nem törödik velem.

Lekezelően viselkedik velem a haverjai előtt!

22/L

2010. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem tesznek meg eleget a kapcsolatért, nem tisztelik eléggé egymást, nem toleránsak, önzőek és makacsok. csak sajnos egyik sem néz önmagába és nem hallgatja meg a párját. A kommunikáció hiánya 30N
2010. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt utálom a legjobban a másikban ha önző és csak saját magával foglalkozik h neki minden jo legyen, amit a másik szeretne azt meg le sem sz*rja! olyan mintha nem is lennék neki fontos! A nem éltem ki magam szöveg meg tényleg a legrosszabb duma, sztem minden nő egy tartos párkapcsolatra vágyik csak legfeljebb nem azzal az egyénnel akinek mondta, de legalább lennének őszinték.. a jövöhéten meg már mással látja őket az ember! Undorito ez az egész, ezért nincs most se barátnőm, legalább nem idegeskedek ilyen miatt!
2010. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a leggyakoribb okok:

-féltékenység

-nem tudunk megegyezni, egyikőnk ezt akarja a másik azt..

-párom munkamániája

2010. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
13:24 vok: 24/N
2010. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

13:08 - ezt én úgy fogalmaznám meg, hogy a páros egyik tagja nem kész, nem hajlandó a kompromisszumokra. Pedig ha mindig csak az egyik fél enged a másik javára, ott egy idő után nem csak, hogy unalmas lesz a kapcsolat, de még elnyomásnak is érezheti az a fél.

És még talán ide venném azt is, ha elhanyagolod a másikat.

Ezek valóban szokványos problémák, sokan panaszkodnak erre ezen az oldalon is.

2010. ápr. 26. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!