Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a leggyakoribb problémák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a leggyakoribb problémák a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Hozhattok saját példát is, de beszélhettek általánosságban is.

Arra lennék kíváncsi, hogy általában a pároknál, párkapcsolatokban milyen problémák szoktak előfordulni. (Tehát gyakori problémákra gondolok, nem egyedi esetekre.)

A megoldás annyira nem fontos a kérdésem szempontjából, de ha a probléma mellé azt is leírjátok, megköszönöm.

Amit kérnék: nem és kor feltüntetése, mert ez meghatározó lehet.

(Igazából az is érdekel, vajon az én problémáim mennyire "megszokottak".)

Köszi a válaszokat :)


2010. ápr. 26. 10:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
bizalom hiánya
2010. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

a féltékenység és bizalomhiánynak mindig van egyetlen egy oka, ami elindítja

az egyik becsapta a másikat

a másik kérdőre vonta, túl léptek rajta

együtt maradtak

de az ember már soha nem tud ezek után bízni

pedig akar, próbálja, mert szerelmes

2010. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
13:08 vagyok, eddig vhogy mindig olyan lányokkal hozott össze a sors aki nem akar kompromisszumot.. de nem is ez zavart, hanem ha vmire szüksége volt rohant hozzám ha pedig én szerettem volna vmit meg se hallgatott mert éppen jobb elfoglaltság támadt, és akkor teljesen kizárt az életéből.. ilyen lánytol mentsen meg mégegyszer az ég!
2010. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!