Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan mutatjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan mutatjátok ki, ha bejön nektek valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerelmes vagyok egy lányba, de nem igazán merek kezdeményezni, mivel nem tudom, hogy bejövök-e neki. Tudnátok nekem segíteni, hogy ti lányok hogyan szoktátok ezt kimutatni? Nagyon fontos lenne!

A válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. jún. 6. 17:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon kedves voltam vele, már mindenkinek feltűnt, szóval szerintem neki is, bár direktbe nem mutattam ki.
2011. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ja és még azt akartam kérdezni, hogy az, hogy gyakran összenézünk, meg ilyenkor általában rám mosolyog meg hasonlók jelenthetik-e azt, hogy bejövök neki?
2011. jún. 6. 17:46
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
Ha megmutatja a csúnyáját akkor tuti tetszel neki.
2011. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha rádmosolyog, aztán elkapja a tekintetét, akkor valószínűleg tetszel neki
2011. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
igen, a mosolygás azt is jelentheti, hacsak nem szánalomból mosolyog. van egy-két profi tipp, írj privátba, leírom ha érdekel.
2011. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
jabocs most látom hogy ki van kapcsolva, marcex@citromail.hu
2011. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

"írj privátba, leírom ha érdekel"


Miért privátba? Mi olyan dolgod van egy tinivel ami nem tartozik másra?

Miért nem lehet itt leirni?

2011. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%
közöd? ha a kérdés kiirója meg van elégedve a privát válasszal akkor neked miért kell belepofázni? majd ha más is kiváncsi rá ír nekem. Nem akarom, hogy a módszereim túlságosan elterjedjenek.
2011. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%

"ha a kérdés kiirója meg van elégedve a privát válasszal akkor neked miért kell belepofázni?"


Hol irt ilyet hogy privátban szeretne veled beszélgetni?

Azt se tudja ki vagy - ahogy mi sem - lehetsz egy 50-es pedofil barom és tök lényegtelen ha most beirod hogy nem vagy az, mert vagy elhisszük vagy nem.


Tehát, mi az a nagy titok amit itt elöttünk nem lehet kibeszélni?

2011. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8%
és ha pedofil vagyok miközöd hozzá? azzal pedofilkodok akivel akarok, és ha elkapom este és jól megkúrom a pici zaftos gyerek seggét, hát megkúróm! és milyen játszótéri mutogatásról beszélsz te?! Hát képzeld az anyukák egyenesen kérték hogy vegyem elő!
2011. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!