Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom szeretem e még?! a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom szeretem e még?! a többi lent van leírva

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom több mint fél éve a kapcsolat elején minden rendbe volt meg minden de az utóbbi pár hónapba nem tudom olyan más érzés fog el amikor találkozunk nem az a nagy szerelem

nem tudom miért de tudom hogy ha szakítanák vele akkor hiányozna.

Meg tudom hogy ő nagyon szerelmes belém és ha szakítok vele az neki nagyon szar lenne ezért ha szakítani szeretnék akkor se szakítanék inkább kényszerből vele lennék mint hogy szakítsak vele de nem tudom miért

nem tudom mitévő legyek


segítsetek mit tegyek


2010. ápr. 26. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Háát pedig neked már nem jelent túl sokat az illető, szerintem te már valahol csak barátként tartod fent. Persze, hogy hiányozna, egy olyan ember akivel eleinte minden csodás volt, akivel most is mindent meg tudtok beszélni,.


DE! Te csak azért maradnál vele mert nincs másik pasi a láthatáron . Ez valahol kihasználás. Szépen engedd el.

Maradjatok barátok ha ő is akarja.


Szakítás, szakítás , szakítás....

2010. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

de nem tudom hogyan tegyem meg


félek megtenni. de nem tudom miért :(


egyébként fiú vagyok.

2010. ápr. 26. 13:31
 3/15 anonim ***** válasza:

1-ső. vagyok:


Akárhogy is van, kényszerböl valakivel együtt maradni hosszútávon, az nem egészséges, és nem célravezető. Egy idő után már úgysem fogod tudni megjátszani magad, hogy így meg úgy szereted, a színészkedést egy idő után a barátnőd is érezni fogja.


biztos szarul fog esni neki sőt nagyon, de előbb utóbb ki kell mondanod meg kell beszélned vele, hogy részedröl már nem a régi a kapcsolat, de nem biztos hogy vége lesz, próbáljatok meg változtatni új dolgokat belevinni a kapcsolatba.


_Ha nem megy akkor legyen vége. És inkább előbb mint utóbb

2010. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

hát köszönöm remélem sikerülni fog.

szerintem már látja hogy nincsen valami rendbe és tudom hogy szakítanom kéne de félek megtenni

2010. ápr. 26. 13:37
 5/15 anonim ***** válasza:

1-ső vok ismét:)


Ne félj tőle végy erőt magadon, minél később teszed meg annál nehezebb és rosszabb lesz. A lány is érezni fogja és ő is csak agyalni fog a dolgaidon egy idő után hogy mi miért változott meg, neki is csak rosszabb lesz.


Ne ringasd hiú ábrándokba. Mert csak kínlódni fog utána.

2010. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen töketlen csíra. Ha szereted, nem kérdés,hogy mi legyen.. Ha nem szereted,merd felvállalni,de ne azért kelljen,hogy ne legyél egyedül.Nem nehéz eldönteni,mit akarsz..
2010. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nem tudom eldönteni hogy szeretem e még vagy nem.

és nem azért vagyok vele hogy ne legyek egyedül...

2010. ápr. 26. 13:49
 8/15 A kérdező kommentje:
talán azért is félek mert ő mindig előre tervez hogy nyáron mit csinálunk meg ilyenek és ez is zavar nagyon...
2010. ápr. 26. 14:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Hé hé hé, ne hallgass azokra, akik szakítást mondogatnak! Természetes, hogy idővel gyengül a szerelem. Majd visszajön! Mindig! Ne ijedj meg ettől az érzéstől. Teljesen természetes, ne engedd el, ha semmi gond nincs. PRóbáljatok nyáron közös programokat szervezni, hogy még jobban összekötődjetek. :)
2010. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy már nagyon kevés szerelmet érzek sajnos
2010. ápr. 26. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!