Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál ezek alapján a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál ezek alapján a pároddal?

Figyelt kérdés

Abszolút nincs humorérzéke,amolyan fapofa. Minden kis apróságon képes fennakadni, türelmetlen, sértődékeny,nincsenek ötletei, nincsenek céljai. Elvárja tőlem hogy én jól teljesítsem a tipikus női szerepeket, miközben ő nem nagyon produkálja a férfias szerepet. Én inkább természetjárós vagyok, a belső értékeket igyekszem fejleszteni, ő meg tv-nézős, és rongyrázós. A Legutóbbi veszekedésünk során kezdtem úgy érezni hogy kiújul nálam a pánikbetegségem. Mellette szólnak azok az érvek hogy szeret, ragaszkodik hozzám, hűséges típus, családcentrikus.

Ti mit tennétek a helyemben?

27N



2016. okt. 19. 08:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Amikor megismerted, akkor nem ilyen volt?
2016. okt. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem ismerünk Titeket, a leírtak alapján nehéz véleményezni. Meg az elég hülyén venné ki magát, hogy "Béla, szakítok veled, mert a gyakorin azt tanácsolták" Inkább beszéljétek meg a dolgokat és utána dönts.
2016. okt. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mindig is ilyen volt, de most jobban. Nem egy pozitív ember sajnos. Nem sok életöröm és felhőtlenség van benne.
2016. okt. 19. 08:59
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem is gondolkodnék a szakításon!Az, hogy türelmetlen és sértődékeny nálam abszolút kizáró ok.
2016. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de egy ilyen ember csak hiszed, hogy családcentrikus. Szerinted hogy fog viselkedni ha lesz gyerek is? Gondolom nála ez úgy nézne ki, hogy csillogjon villogjon a lakás, főzzél finom kaját, de a gyerek se sírjon soha, mert akkor nem tudja nézni a tv-t...Meg türelmetlen ? Szerinted egy gyerekhez nem kell türelem?
2016. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mellette szólnak azok az érvek hogy szeret, ragaszkodik hozzám, hűséges típus, családcentrikus."


Ez nekem édeskevés egy lusta, öntelt pasi melletti maradáshoz.

2016. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

En alapbol ossze se jottem volna egy ilyen emberrel. Oszinten nem ertem, mire szamitottal, ha mar az elejen ilyen volt..

Csaladcentrikus, ja.. egeszen addig amig a csicskaja vagy, amint neki kene barmit tennie, egybol menne a balhe.. Ugyan mar, 27 evesen legyen tobb eszed, lepj ki ebbol, nyilvan nincs boldog jovotok.

2016. okt. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Manapság már bárki képes nőt találni?
2016. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy szakitanek, de ossze sem jonnek vele.

22/L

2016. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a leírt dolgok egyértelmű, már-már tökéletes előjelei az 5-ös válaszban leírt jövőképnek. Ezért szakítanék.
2016. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!