Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanál a pároddal ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanál a pároddal ha a mama pici fia lenne és hiába minden probalkozás akkor sem változna meg?

Figyelt kérdés
Szeretem a páromat, de úgy érzem hogy neki mindig a mama marad az elsőszámu ember az életében. Egy éve költöztünk össze, azóta is folyamatosan hazajár enni, de ha véletlenül nem, akkor is a mama receptje szerint kell főznöm neki. Halkan megjegyezném hogy nem főzök rosszul, sőt. Amikor éppen összekapunk valamin akkor is mindig az anyját hívja fel és vele beszéli meg a dolgokat, aki ellenem van. Tulságosan is a szívén viseli az anyja életét , és ez meg is látszik rajta. Ti mit tennétek a helyemben? Maradjak hosszútávon egy olyan kapcsolatban amiben a "férfi" nem tud önnállósodni, mert az anyja ilyen nagy hatással van rá? Halkan megjegyzem hogy az anyuka kihasználja a csaladjat, és mindenkit manipulál maga körül. Tanácstalan vagyok. A szívemre hallgassak vagy az eszemre?

#gyerek #szakítás #anyós #önnállótlan
2016. szept. 6. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En meg eddig se huztam volna. Ismerek egy ket embert akiknel nem tortent meg az a termeszetes folyamat,miszerint a gyerek fokozatosan levalik a szuleirol es eli az eletet.Nagyon ritka az olyan gyerek akit nem onallosagra neveltek de sajatmagatol tud valtozni es rajon mi a helyes ut.Attol meg normalis egy szintig a szuloknek valo segitseg es forditva,hisz jo ha szamithatunk egymasra ugye,de amit te is irsz mar tul megy minden hataron.
2016. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az eszedre hallgass!

Hosszú távon csak szenvedni fogsz.

2016. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már többször probáltam vele megbeszélni hogy engem zavar a túlzott ragaszkodása és a "majomszeretete", de csak felhúzta magát rajta és többször a szakítással fenyegetőzött.

25n, 26f

2016. szept. 6. 13:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasas élete végéig anyuci pici fia lesz. Megtapasztaltam, hogy milyen ez, mert apám képe kb. a szótárban kellene, hogy szerepeljen, az anyuci pici fia kifejezés mellett. Csak azóta nem vészes, hogy a nagyanyám meghalt pár éve. Addig egy jó 20 évig, mióta összeházasodtak anyámmal, ez volt. Anyukám sem bírta ideggel nagyon, de maradt. Láttam, mi lett a kapcsolatukból, milyen idegbeteg lett anyám is emiatt. Én, ha egy piciri jelét látnám a pasinál annak, hogy anyja pici fia, felszínesség, túl hamar ítélés, nem érdekel, lapátra kerülne.
2016. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Össze se jönnék anyucipicifia típussal, ha valaki ilyen, ez kiderül ismerkedéskor általában. Felnőtt embert piszok nehéz ám "megváltoztatni".. ráadásul anélkül, hogy a másiknak lenne rá belső igénye, teljességgel lehetetlen hosszútávon. Sosem értettem, miért jön össze valaki valaki olyannal, akit utána változtatni akar.


Ha ez a jellemvonás később derül ki, valamilyen csoda folytán, akkor is félretenném a szerelmet, kötődést, érzelmi vonatkozatot és igen, szakítanék. Nem férne bele az életembe valaki olyan, aki nem tud társként viselkedni és nem képes/hajlandó elengedni anyuci szoknyáját. Én nagyon is önálló ember vagyok, nem tartom szimpatikus jellemvonásnak azt, ha az emberben nincs igény a leválásra a szüleitől.

2016. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen. Nincs ezen mit gondolkodni.
2016. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Költözzetek messzebb vagy dobd a palit
2016. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni! Főleg hogy beszéltél is vele erről, és még ő fenyegetett szakítással...ez mindent elmond. Soha nem lesz képes leszakadni az anyjáról. Éretlen a párkapcsolatra az anyja meg nem csíp téged, nem sok jóval kecsegtet ha továbbra is vele maradsz. Tudom hogy fájdalmas, de én biztosan nem lennék együtt egy ilyen mama pici fiával. Majd talán rájön arra 40 évesen hogy le kéne már válni anyuciról, mert addig nem lesz nő aki vele marad a viselkedése miatt. Éljen az anyjával az ilyen!
2016. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen pasim. Konkrétan ő ugyanez volt. De a hab a tortán hogy még én voltam a hülye mert össze akartam költözni vele. Ott laktunk náluk. Aztán ez még nem volt elég a párom anyja ezt elmondta az ő anyjának és másnap reggel már ejszakás műszakból hazaérve már a nagymama is várt engem. Na aztán voltam minden csak tisztességes ember nem. Még az öregasszony meghúzta a hajam és elhordott mindennek. Sírva szaladtam ki cipő nélkül az utcára. Ez után még pár hónapot voltam együtt a pasimmal de inkább úgy döntöttem hogy nem folytatom. 2 év 4 hónapot áldoztam rá.
2016. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!