Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van úgy, hogy valaki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy, hogy valaki szereti a másikat, de hetek óta nincs kedve szexelni, úgy, hogy minden hétvégén együtt alszanak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, ha annyi stressz éri éppen. Meg kell beszélni :)
2016. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Beszélni kell róla, hogy mi az oka. Nekem akkor volt ilyen, amikor elvesztettem a kisbabánkat (a kötelezően szexmentes időszakon túl is pár hét). Minden nap együtt aludtunk, ugyanúgy szerettem, de nem ment, még csak gondolni sem tudtam rá. Ez mondjuk egy abszolút megmagyarázható dolog, ebben a helyzetben ő is tudta miért van.

Beszélgessetek róla, hogy miért van, mi változott. Aztán ha az okot már tudjátok, akkor megoldást is könnyebb találni. Nálunk a sokkal több (szex nélküli) összebújás, hosszabb előjáték segített. Ez abban az esetben, ha stressz okozza a problémát, nálatok is megoldás lehet vagy közelebb vihet a megoldáshoz.

2016. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!