Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétvégén együtt voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén együtt voltunk barátnőmmel feküdtünk ő meg közbe telefonján válaszolgatott percenként miközbe feküdtünk meg beszélgettünk? (lent)

Figyelt kérdés
Utána meg mondtam neki, h miért nem hagyja abba és még én voltam a szemét, most ti mit gondoltok erről?

2015. márc. 1. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azzonnal kivágtam volna a pi..ába!

Ennyi.

2015. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ez jókora szemétség ám..az én barátnőm sosem csinált ilyet, még a telefonját is kikapcsolta mikor velem volt..hetente 4-szer, 5-ször....tehát, ku**a lesz**a többi embert olyankor, olyankor csak én voltam neki..és mindig engem helyezett előtérbe, mint másokat...

ez nagyon szánalmas és kicsinyes dolog a nődtől............pfffffffffffff -.-

2015. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki, h nem kéne azért és ő sértődött meg és elbaszódott az egész este... és akkor persze mindig én vagyok a hibás(ő mondja)
2015. márc. 1. 22:41
 4/6 Lynxx ***** válasza:
azonal rúgd ki
2015. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nincs abban semmi rossz hogyha veled van es kozben beszelget masokkal is. Elvegre ha a baratnoivel van akkor is beszelget veled nem? Akkor nem erzed azt hogy rad is odafigyel?! Ha orakon keresztul csak telefonozott volna, es hozzad nem is szolt volna akkor megertenem hogy kiakadsz, de ekkora hulyeseg miatt eszedbe ne jusson mar eldobni ...
2015. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dehogy dobom el, nagyon szeretem meg nem szokott ilyen előfordulni de most összejött. Na mind1 megoldódott:)
2015. márc. 2. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!