Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy atlag alatti pasi megkap egy atlagon feluli not, akit imadnak a ferfiak, akkor miert nem tudja megbecsulni?

Figyelt kérdés

Mielott barki azzal jonne, hogy bekepzelt vagyok, nem vagyok az, csak tisztaban vagyok magammal, azonkivul maga a pasi is mondta, hogy atlagon feluli vagyok.

A lenyeg az, hogy osszejottem egy 35 eves pasival, aki tenyleg nem egy Adonisz, viszont jol kijovunk eltekintve attol, hogy neha van par proszto beszolasa. Egyutt vagyok vele, pedig tenyleg 1000x kulonb pasit kaphatnek, aki fiatal, magas, jokepu. De nem vagyok az a lany, aki elhagy valakit ezert, ha egyszer kedvelem ot. A gond azonban az, hogy ezekkel persze o is tisztaban van, megis sokszor sz.arik ram magyarul. Hetente 1-2 alkalommal beszelunk, persze teszi a szepeket, de aztan napokig annyit se ir, hogy hogy van, vagy hogy telt a napod... Nem tudom, mi a baj, nem akarok ratelepedni sem, mert feltekenykedni, meg ilyesmi, de furan jon ki, hogy mielott megszerzett volt, hogy napi szinten irt, miota vele vagyok heti 1-2 alkalommal lerendez.


2016. okt. 21. 17:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
A te hibád, mi a fenének vagy vele? "kedveled"?? Jézusom..
2016. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Mert összekevered a személyiségét a kinézetével.


Attól, hogy valaki adonisz/átlagon aluli még lehet ugyanúgy prosztó. Te összejöttél egy pasival, aki nem csak fizikálisan, de a belső tulajdonságait nézve sem túl előnyös, és most nyavalyogsz.


Mi lenne, ha keresnél olyat, aki mondjuk jellemét tekintve megfelelő, és nem azzal törődnél, hogy ki hány pontos a kapcsolatban

2016. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Könyörgöm, te lenézed mert szerinted kaphatnál különbet, ő meg prosztó veled, a dolog reménytelennek tűnik, hacsak nem mindketten súlyos mazochisták vagyok.


Mi a frászért vagytok együtt???

2016. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%

Ki milyet szakít, olyat szagol.


Ha nem tetszik, akkor add ki az útját!

Változni úgysem fog, ilyen a természete.

2016. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy ő is olvasta a héten, hogy kifogott halat nem kell etetni.


Addig voltál érdekes, amíg megkapott. Most, hogy rájött, hogy egy szép nőn is ugyanott vannak a lyukak, már nem talál olyan izgalmasnak.

Ráadásul már nem egy nyeretlen kétéves, hogy csupán a feszes popsi és a csinos pofi miatt elveszítse a fejét, belső értékek nélkül nem fogod tudni megtartani.

2016. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Most kezdtunk el jarni, nem mondhatom meg azt, hogy szeretem, mert nem ismerem annyira. Miert vagyunk egyutt? Mert nagyon egy hullamhosszon voltunk sokmindenben, es ugy ereztem, hogy tobb van benne, es eselyt kell adnom neki.

Soha nem neztem le, neki egy szoval se emlitettem ilyesmit, sot mindig azt neztem, hogy ne sertsem meg, de zavar a viselkedese, mert mielott osszejottunk volna tette a nagyokat, hogy a noknek figyelem kell, blablabla, aztan a vegere sehol semmi.

2016. okt. 21. 18:03
 7/23 anonim ***** válasza:
7%

Nincs összefüggés.

Átlag embernek fogalma sincs helyzetének valósságáról.

2016. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Megtisztelted a szépségeddel, és nem érzed a hálát?

Szegény lány...

2016. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 omba ***** válasza:
100%

Én nem tudom, mi az átlag, se pasiban, se nőben.

Te azt hiszed, most kezdetek járni, - szerintem ő meg azt, hogy talált egy nőt akivel megvan az ő igényei szerinti 1-2 szex egy héten, és kerek a világ.

2016. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt a legnagyobb baj!

Te nem szereted! Csak kedveled. Akármilyen szépség / bombanő / szex szimbólum is lehetsz, lehet ő is így van veled.

Ergo, nem kapcsolat, csak el vagytok egymással / egymás mellett!


Szakítás erősen ajánlott..!

2016. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!