Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasik szerint minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasik szerint minden nő pénzéhes, miért pontoznak le, ha azt írom, én is az vagyok?

Figyelt kérdés

az én tapasztalataim (és rengeteg más nőé) azt mutatja, bármit csinálunk, úgyis szívunk a végén, legalább hadd legyen haszna is a dolognak.

(valóságban nem vagyok ilyen sajnos).

Most akkor mi kell ezeknek? :D



2016. okt. 8. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkit mindenért lepontoznak. Nem érdemes ezzel nagyon foglalkozni, mert úgysem lehet mindenkinek megfelelni.
2016. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ebben igazad van, de ezt nem értem :D Másik kérdésnél is, minden lehetőséget lepontoztak :D Érdekesek az mberek...
2016. okt. 8. 16:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért kéne normálisnak lenni, hogy elismerjenek érte.
2016. okt. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Torma András, akkor most téged miért nem pontoztak le? :D
2016. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
4-es, azért, mert a rajongóimnak még nem volt lehetősége vagy ideje arra, hogy piros kezekkel lássák el a válaszomat.
2016. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom, minden politikus hazudik, még nem jelenti azt, hogy jó, ha egy politikus hazudik.


Át tudod ezt ültetni a kérdésedre?

2016. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem azért voltam az, hanem így neveltek, ilyen voltam/vagyok. De nekem úgy tűnik, hogy ez lassan hátrány.
2016. okt. 8. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:
mer ez a kényelmes hazugságok oldala
2016. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Pont inkább felpontozni szoktalak titeket, mert bennetek legalább van gerinc felvállalni, amit valójában gondoltok és nem jöttök a mondvacsinált félremagyarázásokkal, meg az álszent erkölccsel. Mindenkinek fontos a pénz, ugyanúgy férfinak is, nőnek is, de amikor 100-ból 100 nő letagadja, hogy nekik ugyan nem lényeges tényező egy pasas esetén, akkor kezd nyílni a bicska a zsebemben. Úgyhogy hajrá őszinteség, hajrá egyenesség!
2016. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdemes megvizsgálnod, hogy az adott válaaszod mennyire hasznos a kérdès szempontjàból. Ha az, nyugodtan küldd el őket melegebb éghajlatra! :)
2016. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!