Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít?

Figyelt kérdés
Hey srácok, csak engem idegesít az, hogy a barátnőmnek voltak előttem kapcsolatai,kalandjai és név szerint is tudom, hogy kik voltak akikkel lefeküdt! nem hencegett vele, csak egyszer szóba jött ez a kellemetlen beszélgetés, felspanoltam magamat és mondtam neki, hogy akkor mondja, nem volt jó ötlet mert azóta sokszor pörög ezen az agyam... van erre valami tanácsotok, ne foglalkozzak vele?

2016. okt. 13. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Na és neked,hány kalandod volt a barátnőd előtt?azon pörögjön az agyad.
2016. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak téged, van még jó pár önbizalomhiányos lúzer nyomorék rajtad kívül, akiket szintén.
2016. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én meg tudlak érteni pedig lány vagyok. Én még azzal a férfivel vagyok együtt, aki minden értelemben az első volt nekem. Nem akarta elhinni nekem,amikor először beszéltünk nyiltan erről, hogy még szűz vagyok. Azt mondta, hogy kizárt. Én gáznak éreztem még akkor (18 voltam), de ő pont ezt mondta később. Hogy mennyire fantasztikus, hogy nincs lista előtte.

Az én véleményem az, hogy ami egy fiúnak dicsőség, az egy lánynak szégyen is lehet. Ez tökéletes példa erre.

2016. okt. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bocs hogy nokent valaszolok...


szerintem ez eretsegfuggo

tizenhuszon eveimben en is ezen kattogtam, aztan a harmadik x utan abszolut nem foglalkoztat a dolog


egeszseges onszeretettel lettem megaldva, es 9 eve elek egy olyan pasival, akirol fogalmam sincs, hogy hany noje volt elottem


nehany norol meselt, mashogy kerultek szoba, erdekes nyaralas, vagy ismeros akinek extra foglalkozasa van es a sztori kozben kiderult, hogy az ex nojerol van szo, de soha nem ultem le vele ugy, hgoy na meseld el az elottem levoket, mert egyreszt abszolut nem szamit, mert az itt es most a lenyeg, velem van, velem el, velem fekszik le,

PLUSZ azert, mert marha karos egy ilyen beszelgetes, mert tutti hogy az emberek 90%a kattogni fog a teman


en mar bolcs vagyok, tudom, hogy kattognek en is, ezert inkabb nem is erdekel a tema


mivel leszek tobb, mivel leszek okosabb, mitol lesz boldogabb a holnapom, hogy tudom nev szerint, hogy hany noje volt elottem a pasimnak????? SEMMIVEL!!!


es o ugyanigy all hozzam, egy ket pasirol meseltem neki, mert a sztori miatt erdekes volt, de fogalma sincs hany ferfi volt oelotte az eletemben

2016. okt. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 Hat persze, szoval egy ferfriribit te egy szuper kannak tartasz, egy not aki szinten detto elvezetbol vagy szeretbol volt az aktualis parja elott x emberrel, azt meg gaznak :D Szanalom vagy.

Szerencsere az en ismeroseim nem ilyen sekelyes, maradi emberek.

2016. okt. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azon agyalj, hogy már nem velük van, hanem veled. A többi mindegy, jobb ha őszinte.
2016. okt. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!