Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Mert igy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Mert igy nem mehet a vegtelensegig.

Figyelt kérdés
A parommal 1 eve vagyunk egyutt es mar egyutt is elunk, nagyon jo volt a kapcsolatunk, de az utobbi 2-3 honapban ellaposodott... Mivel folyamatosan csak a szamitogepes jatekokat nyomja, teljesen beleeli magat de annyira hogy idegbeteg kozben, multkor kerdeztem tole valamit mikozben jatszott es orditott elhordott mindennek, ami nem volt ra jellemzo... Mar a szex is kezd ellaposodni mert inkabb jatszik.minthogy velem foglalkozzon egy kicsit is(pedig hozzateszem mindennapos volt a szex), alig tudok beszelgetni vele... Van egy kozos sorozatunk es az egesz napos jatszasa utan este elkezdtuk nezni... 1resz utan kikapcsolta es leult jatszani, kerdezem tole hogy most miert kapcsolta ki mert en meg neztem volna es azt.mondta hogy mert o jatszik, de varjam meg amig lejatssza vagy pedig aludjak... Nem tudom mit csinaljak, pedig ez nem mehet igy orokke...
2016. okt. 21. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nagy gond sajnos.Próbálj beszélni vele,hogy egy kapcsolat nem csak ebből áll.Függővé vált és a végén kataton állapotba fog kerülni.Agymosás utáni zombivá válik.A külvilág kizárul és a virtuális világ lesz a valóságos.Terápiára kellene mennie.
2016. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Magyarul kereken leszarja a fejedet és az igenyeidet magasról.

Nulla kommunikáció, nulla tolerancia a másik felé, belekenyelmesedett a lusta lúzer egoista eletszinvonalába és ez számára má teljesen normális és ő fog értetlenül állni vagy felháborodni azon ha te ezt szóvá teszed mivel hagytad és elviselelted eddig ezt a helyzetet, és most is ahelyett hogy helyretennéd ezt a szarkupac helyzetet itt teszel fel kérdést.

Kerdező eleg gázba van a kapcsolatod es a "párod" nem tisztel. Kapj észbe és csapj az asztalra.

2016. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valamivel nem bír el a valóságban, vagy kevésnek érzi magát hozzá. Esetleg túl kevés a sikerélménye.


Kérdezz rá, hogy melyik a gondja.

2016. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mondd meg neki kerek-perec, hogy ha nem gyógyul ki a játékfüggőségéből, akkor szakítasz vele. De akkor tedd is meg! Ez így nem kapcsolat.
2016. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen pasim az is kb leszarta a fejem és én is ràszoltam sőt volt hogy kedveskedtem neki de semmi !Én ott hagytam !Helyedben én nem foglalkoznék többet vele!
2016. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már betegség. Orvos vagy? Ha nem, akkor lépj!

(ne aggódj miatta, nem biztos, hogy észreveszi)

2016. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindig szovateszem neki, sokszor ossze is vesztem vele, nem is egyszer nyugodtan elmagyaraztam neki h ez igy nem kapcsolat, valtoztasson magan, tobb torodesre vagyom, es viselkedjen ugy velem ahogy egy novel illik. Mondtam azt is h fuggove valt, o valtig allitja h nem es mondtam h te sajat magad nem is fogod eszrevenni, meg mondtam neki ha nem valtozik semmi akkor pszichologushoz kellene menni
2016. okt. 21. 23:44
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Sok boldogsagot. Ugyis tűrni fogsz...

A te faszid nem beteg csak egy lusta lúzer. A végén meg megsajnáljuk? Ja pszchihologus kell neki na persze... A te baratod egy önző tiszteletlen szarzsák!

2016. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

vagy lepsz vagy tursz es szopsz, a te eleted, a te dontesed


a pasi nyilvanvalo, hogy fuggo lett, tudod, vannak akik alkoholistak, vannak akik vmi drogot fogyasztanak, vannak akik allandoan qrvaznak, masok pedig szerencsejatekoznak


ez is csak 'egy' betegseg

ha o nem veszi eszre, hogy beteg akkor nem fog akarni gyogyulni


te pedig eldontheted, hogy egy beteg alakkal eled le az eleted, vagy keresel valaki mast?

2016. okt. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom is gamer de mindig engem választ a ép helyett ha együtt vagyunk.


A haverja szintén ez a fajta mint a tiéd, oly szinten elhanyagolta a párját és a közös gyereket, hogy a szex is megszűnt, majd a pasi érezte úgy, hogy jaj neki milyen házsártos otthon a nő hát majd jól megcsalja s keresni kezdett mást a neten. Barátnő meg elunta közben s letisztázta, van egy- másfél órád a gépnél utána elem foglalkozz ugyanennyit. Majd lecsapta a biztosítékot mikor 3szori ismétlésre se kelt fel a srác a géptől.

Lett nagy patália ahol a csaj higgadtan kezelte a hülyeséget. Ezt eljátszották párszor majd ráeszmélt a srác basszus nem is egyedül él s nem teheti ezt meg. A stílusából is visszavett. Ez volt nyáron most megint visszaesik.

2016. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!