Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány észreveszi azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány észreveszi azt, ha egy srác "másként" közeledik felé?

Figyelt kérdés

Van egy lány. Soha nem voltunk barátok! Igazából másfél hónapja ismerjük egymást.


Próbálok udvarolni, olyan dolgokat tenni, amiből remélhetőleg azt veszi le, hogy érdekel mint lány.


A következők:

- mindig megvárom a buszt, amivel hazamegy, és integetünk is egymásnak (mint a filmekben)

- 7végén, de még nap végén sem búcsúzom el tőle anélkül, hogy ne mondanám: Vigyázz magadra!

- amikor együtt vagyunk, szal nem is tudom, tök másképp viselkedem vele, mint barátként, hülyülünk persze, a lelkizést kerüljük, nehogy barátság legyen vagy mi, inkább csak jól érezzük magunkat, néha zavarba hozzuk egymást...


Igazából nehéz leírni, de a lényeg az, hogy egy csaj észreveszi ezeket? mármint hogy tetszik a srácnak, és nem csak barátkozni akar?


2010. ápr. 26. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2010. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,de nem 100%-ig biztos benne,hogy bejösz neki. Szerintem hívd el fagyizni vagy sétálni. És abból tuti,hogy leveszi,h mi a szitu.
2010. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tegyük fel hogy leveszi a dolgot, tehát tudja, hogy miért vagyok vele.

És nem távolodik, nem kerül. Akkor ez jó jelent? Mármint engedi, hogy próbálkozzam és elbűvöljem, és nem gördít akadályt elém...


Nem?

2010. ápr. 26. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ez a jellemétől függ.magamat ismerve ha érzem h tetszem vkinek kicsit kéretem magam és akadályoztatom ahogyan te mondtad de aztán teljesen átadom magam.de vannak olyan lányok akik meg nem nehezíti meg a fiúk dolgát.az is biztos h egyik sem direkt, jön magától minden
2010. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csajok is tudnak sajna "vakok" lenni de úgy tűnik bejössz neki :D Csak hát egy kicsit kéreti magát (vagy bátortalan egy kicsit) :P Hajrá!
2010. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!