Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a jelek, amiből egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek, amiből egy lány észreveszi, hogy a barátja szereti? Sokan/ Sok fiú, csak mondja hogy szeretlek. Közben meg nem úgy gondolja!

Figyelt kérdés

Az én barátom elég nehéz eset, ő nehezen nyílik meg még most is hogy két éve vagyunk együtt! Néha elbizonytalanodom... sokszor érzem, hogy szeret engem, de mégis félek, hogy nem tiszta szívből mondja...

Bár én elmondtam neki,hogy annyit kérek, hogy addig ne mondja hogy szeret, amíg nem, de az-az igazság hogy 15évesek voltunk amikor először összejöttünk, szakítottunk 4x! De mégis mindig összejöttünk,mert kötődünk egymáshoz! A 4. próba után adtam oda neki magam, ez kb. másfél év!! De ha a szakításokat számoljuk, abban voltak kevesebb/hosszabb időszakok, így hónapokat számolva fél évet várt rám! Azóta minden rendben van, a legutóbbi újrakezdésünktől kb. 3 hónap volt amíg kimondta, hogy szeretlek! Azóta nincs olyan nap,hogy ne mondaná!!

Akkor szerintetek tényleg szerelmes lehet? Aminek nagyon örülnék, mert én imádom, ő az életem :)

Egyébként ha írnátok hogy miért nem kérdezem meg, megkérdeztem csak poénból és azt mondta hogy ne kérdezzek már ilyet, mert tudnom kéne :)


2010. máj. 4. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nagyon romantikus a pasid.

Béla atya

2010. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos szeret!Az lenne idegesítő ha nem mondaná...hidd el,tudom!
2010. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tom.Az én párom is minden nap mondja h. szeret és h.annyira imád,de ha kérdezem mert épp hallani akarom,akkor kimondja h. szeret.Van h. még vissza is kérdez és én?De senki sem egyforma.
2010. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!