Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezt nem tudni? Te ennyiből tudnád?

Figyelt kérdés

Na a barátom elég érdekesen fejezte ki magát. Ugyanis azt mondta nekem,mikor tegnap megkérdeztem,hogy szerelmes-e belém,hogy nem tudja. (14hónapja vagyunk együtt)

Mindig ő hív,sokat van nálam,mindig kapok tőle valamit,mostanában mindig jó nekem este jó8-os szeretlek-es smst,velem tervezi az életét,eljegyzés stb.

Miattam lógott suliból,hogy együtt jöjjünk haza meg ilyenek.

Rajtam látni inkább azt,hogy nem nagyon fejezem ki,azt hogy szeretem,márha szeretem szerelemmel.


Ezt ő észre is vette. Aztán poénból olvastam neki netről ilyen tipikus jeleket,amik arra utalnak,hogy a pasi szerelmes a lányba. Ő meg mondja,hogy na rám az egész igaz,akkor szerelmes vagyok. Azt is mondta még előtte,hogy ez több mint barátság és nem szimpla szeretet. De nem mindig lehet érezni azt,hogy szerelmes valaki,mármint hogy magában néha nem mindig tudja.


Aztán azt mondta,hogy akkor ő az.


Na szerintetek azért mondta így,mert bennem bizonytalan,hogy én azt mondom neki,hogy nem vagyok az? Egyáltalán szerintetek tényleg szerelmes?


2010. ápr. 26. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt felesleges feszegetni. Egy fiú nem nagyon szeret erről beszélni,és lehetőleg kerüld ezt a témát.
2010. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem jobb az egyenes beszéd. Mondja ki mindenki, ha szereti a másikat.
2010. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden nap mondja.
2010. ápr. 26. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:

A legutolsó bekezdésedben ott van a válasz is!

A pasid viselkedése arra utal, hogy bizonytalan te benned, nem ő bizonytalan hanem attól fél hogy te az ellentétét mondanád neki.


De amúgy meg ezt érezni kell. Ezt tudnod kéne 14 hónap után már ne is haragudj, de ha nem érzed azt hogy ő mit érez irántad és ő sem érzi azt hogy te mit gondolsz róla ennyi idő után akkor ott gond van. ... vagy csak 10-15 évesek vagytok még...

2010. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

18-17


Tudom,hogy szeret. Kérdés,hogy ez szerelem-e?

2010. ápr. 26. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Őszintén szólván erre pontos választ nem tudok adni, hogy szerelem e avagy sem. Ezt neked kell érezned.

Nem nekem mondta a szemembe a srác hogy szeret engem. Hanem neked, és te hallottad azt is tőle , hogy szerelmes beléd.


Neked kell tudni.


Mégis mit érzel, azt, hogy szeret vagy pedig , hogy szerelmes beléd?


Amúgy meg mellékesen , nem lehetséges, hogy te vagy a srácnak az első? Mert akkor érthető lenne hogy nem tudja mit akarjon pontosan.

2010. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem,nem én vagyok neki a legelső. Viszont mindkettőnknek ez a leghosszabb kapcsolata. Neki az eddigiek csak pár hetesek voltak.

Én úgy érzem szerelmes. Azok,akik nap mint nap látnak minket,na ők is azt mondják.

2010. ápr. 26. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:

hallod rohadtul unalmas hogy már a 60. ilyen kérdést olvasom tőled....te amúgy beteg vagy?

Kezeltesd magad..

2010. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!