Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mostani párom mással él 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalot kérdése:

A mostani párom mással él 8 hónapja van velem vele el ment nyaralni Görögországban akivel él Ez kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szerintem a pàrom hiteget el akkar jegyezni és karàcsonykor el akkarnak menni Egerben Ez nem kapcsolat

#hitegetés #Kihasznâl #nem szeresz
2016. okt. 24. 08:04
1 2
 1/14 H_Vivien ***** válasza:
100%

Kapcsolat, persze. Szeretői kapcsolat. Otthon van a barátnő, élettárs, feleség, akivel éli az életét, gondolom nagyon rossz kapcsolatban, de Te más vagy, Téged szeret és Veled minden jó. Tipikus!

Nem csak szerinted hiteget, hanem valóban hiteget. Te csak egy mellékes vagy neki, aki kéznél van, ha egy kis változatosságra vágyik. Szerinted, ha olyan rossz a kapcsolata utazgatnak együtt? Hát nem! Egyszerűen kilépne a kapcsolatból és veled élne.

Ha 8 hónap nem volt elég neki, hogy kilépjen és döntsön, akkor nem is fog, mert nem akar. Neki ez a helyzet tökéletes és marad is így bármit is ígér. Eljegyzés? Aham, persze hagyjuk már, csak lekamuzza a csillagokat is az égről, hogy megtartson. Aztán, ha megunod a várakozást, majd valami szánalmas kis sztorival előadja, hogy nem teheti meg, hogy kilépjen a kapcsolatból és ennyi volt. Szerintem engedd el ezt a dolgot.

2016. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, csak mutatóba vagy ilyen buta?
2016. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem nevezném őt a páromnak. Ő annak a másiknak a párja. Te csak maximum a szeretője vagy.
2016. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy eddig nem esett le neked, hogy nincs is párod, hanem egy foglalt pasi szeretője vagy. Hogy lehet valaki ennyire ostoba, ezt sosem fogom megérteni.

Nyilván hiteget, hagyd a francba.

2016. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a Te párod, hanem valaki másé...
2016. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

aha, szeretői kapcsolat.

De borzasztó volt ezt olvasni központozás nélkül, alig értettem meg...

2016. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nem akarom és tudom elhinni, hogy ilyen buta emberek hogyan létezhetnek a bolygón!
2016. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen, kapcsolat. Az élettársával, de nem veled.
2016. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a vesszőt néha használni...
2016. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9: Na ez az, hogy csak használja a (hím) vesszőt! Az eszét kéne inkább használnia!


Az írásképe alapján amilyen buta lehet, én azon csodálkoznék, ha nem csak kihasználni akarná egy pasi.

Ebből akkor lesz eljegyzés, mikor visszanő a szűzhártya!

2016. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!