Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nyitott párkapcsolatról mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niceszisz kérdése:

A nyitott párkapcsolatról mi a véleményetek? Van értelme?

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Mi 10 év után döntöttünk így.Fektettünk le szabályokat, aztán 4 éve így élünk. Nem bántam meg, a párom se.

A gyerekek is egész családban nőnek fel.

2016. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%
Ha működő képes akkor igen. De ehhez két nyitott fél kell.
2016. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha a két fél meg tud róla egyezni, szerintem működhet.


Én nem bírnám elviselni a tudatot, hogy a párom úgy nyúljon hozzám, hogy előtte két nappal valaki mással volt.

2016. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem sok értelme van. Amíg szereted a másikat addig csak zavaró, ha tudod, hogy mással is találkozgat közben. Ha meg már nincs komoly érzelem akkor felesleges erőltetni az együtt maradást, csak azért hogy valaki kéznél legyen.
2016. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Nincs.
2016. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

A házasság,olyan,mint az agy.Van egy megcsontosodott koponya,ami védi nem csak a bal,és jobboldali agyrészt,hanem a többi részét is.


A nyitott házasság,olyan,mint a nyitott koponya:Tele fájdalmakkal,állandó veszélynek van kitéve(betegségek,külső behatás,kihűlés,zökkenésnél kilöttyen,stb.)


Aki nyitott házasságon töri a fejét,először próbálja ki hogy működik az agya nyitott koponyával!

2016. okt. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Van, csak két olyan fél kell hozzá, aki szét tudja választani az érzelmeket a szexualitástól. Amint a válaszokból olvashatod, erre kevés nő képes.
2016. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Titusztitusz ***** válasza:
68%
Én nemnagyon hiszem azt,hogy EGYMÁST SZERETŐ házasfelek között működni tudna az ilyesmi...Ha láttam is példát nyitott kapcsolatokra,azt mindig olyan feleknél láttam csak,akiket max.már csak az anyagi érdekek tartottak össze...Meg a megszokás...
2016. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Itt egy érdembeli kritika a nyitott kapcsolatról:

[link]

2017. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!