Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzam fel? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel? Van még esély hogy visszajön hozzám?

Figyelt kérdés

Barátommal 6hónapja jártunk amikor észrevettem hogy kicsit hanyagol, nem mondta hogy szeret, nem hívott és furcsán viselkedett.Két hónapig folyamatosan ez ment és hiába kérdeztem nem adott magyarázatot hogy mi történt.

Két héttel ezelőtt aztán mégiscsak sikerült belőle kihúznom hogy most "érzelemmentes", nem tud érezni semmit és nem tudja szeret-e:s

Ettől kikészültem, de megértettem hisz sok probléma jött neki össze az utóbbi időben, de mégis nagyon rosszul esett hogy nem tudom mit érez:S

(Itt említeném meg hogy előtte azt tervezte hogy megkéri a kezem és már az összeköltözés is szóba került)

Tegnap viszont közölte hogy szakítsunk hogy ne szenvedjek.

Nagyon összetörte a szívem:(

Szeretem őt, soha nem veszekedtünk, nem volt miért "kiszeretnem" belőle.

A hónap elejém még küldött egy sms-t abban írta hogy szeret és az előző kb 50-60 sms-ben is ezt írta vagy csodálatos verseket amiket nekem írt...

Anyám nem fogadta el őt, mondhatom azt is hogy utálta...De mi mégis harcoltunk azért hogy együtt lehessünk, ezzel elértem hogy anyám nem bízik bennem és nem számíthatok rá többé:S

Az egész hiába volt:/ Habár minden ismerősöm azt mondta hogy ne kezdjek vele, én mégis beleszerettem...

Nos most viszont végképp nem értem hogy mi változott...eddig eljegyzés stb. most meg lapátra tesz:S

Ezzel a helyzettel mit kezdjek?Fel sem tudom fogni az egészet:Smegpróbáltam törölni az sms-eket de majd a szívem szakadt meg...nem vagyok képes megválni tőle, de nem könyöröghetek hogy akkor is járjunk...Ha nekem nem sikerült boldoggá tennem, meg kell adnom az esélyt másnak.

De annyira szeretem...szerintetek van esély rá hogy visszajön hozzám, vagy legalább értelmes magyarázattal áll elő?:SMert még azt is jobban elfogadnám ha azt mondja más lányba lett szerelmes vagy egyszerűen rámunt...


2010. ápr. 26. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem,hogy az ismerőseid miért nem támogatták a kapcsolatotokat?Nem lehet,hogy ők tudtak valamit,és nem véletlenül ellenezték a dolgot?

Meg még valami:Hány évesek vagytok?Nem lehet,hogy a srácra rájött a "kapuzárási pánik",hogy jajj,oda a fiatalsága egy házassággal,stb...?Másra nem tudok gondolni,mert egy nagy szerelem nem múlik el egyik napról a másikra.:/

2010. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

most akkor szeret, de elhagyott, hogy ne szenvedj, ugye?

én a helyedben beszélnék vele, ha még az érzések kölcsönösek, megmondanám neki, hogy mindenben kitartok mellette ha kell, mert szeretem, de ha ő ezt nem szeretné, akkor szíve joga... :/

2010. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Látogasd meg, nézz a szemébe és prübáld meg megbeszélni vele. Légy megértő. Én is így fogok tenni, mert ugyanez a helyzet velem is. :) Csak nekem barátnőm csinálja ezt.
2010. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az ismerőseim a korkülömbség miatt aggódtak, hogy ki akar majd használni.Az eljegyzés meg minden az ő ötlete volt.

Egy órányira lakik tőlem és dolgozik...olyan mint aki le akart rázni:S

2010. ápr. 26. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mi lenne akkor,ha fognád magad,és odamennél hozzá?Biztos nagyon meglepődne,persze jó értelemben.:)

Ha viszont nem ugrik rögtön a nyakadba örömében,akkor érdemes elgondolkozni rajta,lehet,hogy tényleg van valami,ami szakítóok volt számára.

2010. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, nagyon kedves hogy segítesz:)

Igazad van, meg kell látogatnom, csak majd haditervet kell készítenem, nem egyszerű eljutni hozzá:S

Més gosem voltam nála és amilyen pocsék tájékozódó képességeim vannak remélem nem tévedek el:D

De mindenképp beszélek vele élőben, meglátogatom amint tudom

2010. ápr. 26. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára! A szív meg hazért van, hogy megszakadjon! ;) 20F
2010. ápr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!