Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnöm (egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnöm (egy éve vége) és a sleppje a kapcsoltunk vége felé azzal tömte a fejem hogy undorítóan ronda vagyok. Addig mondták, hogy azóta nem merek csajozni. Hogyan lehet pozitív visszaigazolások nélkül ebböl kijönni?

Figyelt kérdés

Az exem hónapokig hozta szóba hogy ronda vagyok. Hogy a barátnöi mondták neki, a munkatársnöi szerint is kimondottan csúnya vagyok. Elég rosszul estek ezek, én soha nem foglalkoztam más külsejével. Föleg nem idegenekével. Mi oka egy értelmes felnött nönek hogy ezt mondja valakire?

Saját magamra is mindig rondaként tekintettem. Az egész gyerekekkoromat tönkretette, föleg a középiskolát, de akkor kitaláltam hogy kihozom a maximumot. Eljárok azóta edzeni, nagyon sokat tanultam hogy jó munkám legyen, jó ruhákat hordjak. Szebb nem lettem de eljutottam oda hogy nem foglalkoztam vele. Azt vertem a fejembe hogy én egy olyan pasi vagyok aki elérheti amit akar. Onnantól nem gondolkodtam hogyan viselkedek, mit engedhetek meg magamnak a szebbekkel szemben (pl sokan amiatt gátlásosak mert nem mernek mondani, tenni valamit mert azt hiszik azt csak a szépeknek lehet). Ha szimpatikus volt egy csaj úgy mentem oda hozzá mint aki megteheti ezt! Eszembe se jutott hogy nem lennék neki elég jó. Ha bementem egy üzletbe, simán rámosolyogtam az eladó csajra, beszélgettem vele. Valahogy fejben elértem azt hogy mivel mindent megtettem a külsöm feljavításáért, ezért olyan vagyok, olyan esélyekkel indulok mint bárki.


A legutóbbi barátnöm tönkretette mindezt. Sokszor beszólt hogy ez vagy az a csaj kinevetett például a boltban. Hogy összesúgtak mögöttem nö társaságok. Magától mesélte hogy a barátnöi azt mondták "nem vagy egy szépség". Vagy hogy számon kérték hogyan állhatott össze egy ilyennel. A kapcsolatunk vége felé sokszor a fejemhez vágta: "nézz már bele a tükörbe". Sajnos mivel tényleg ronda vagyok, betaláltak ezek a dolgok. Lerombolta a képzelt világomat, amit bebeszéltem magamnak, ami az önbizalmamat adta. Véget vetettem annak a kapcsoltnak, de visszaestem oda ahol voltam régen. Rátett egy lapáttal hogy kipróbáltam a Tindert és egyéb alkalmazásokat amikben senki nem jelölt vissza. Egyszer kipróbáltam hogy egész nap órákig jobbra húztam mindenkit akit kiadott de úgy sem lett egy match sem. Ez mégjobban odatett, igazolta amit az exem a barátnöivel a fejemhez vágott.


Mit kéne csinálnom? Hogyan kéne, merre továbblépni? Most csapott arcon a valóság. Elötte bebeszéltem magamnak, hogy simán lehet lehet egy átlagos, kedves barátnőm akivel boldogok lehetünk. Most ott tartok, hogy talán örökre egyedül maradok. Azóta észrevettem azt is hogy a kutya rám se néz. Előtte bebeszéltem magam hogy tetszhetek a nőknek, hogy volt aki rámnézett, volt akin láttam hogy bejövök neki. Most nyitott szemmel járok és látom a valóságot is. Hónapok óta nem nézett rám egy csaj sem, szemezés, flört, semmi. Most estek le a dolgok és az ál önbizalmam. Valahogy jobb pasinak láttam magam, átlagos félének. Most hogy őszinte vagyok magamhoz, látom hogy tényleg visszataszitó vagyok.


Volt valaki már így? Mi a megoldás?



2016. okt. 24. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg tudnál képet küldeni?:)


Amúgy ha olyan ronda lennél, nem feküdt volna le veled. Csak szimplán azt akarta, hogy fügj tőle.

2016. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz. De figyelj, miért nem próbálsz úgy élni ahogy régen? Akkor ment, most is fog. Járj kondizni, vegyél jó cuccokat, beszélgess, pont úgy ahogy írtad. Nyugi, valaki úgy szakít hogy közbe jól szemen köpi a másikat. Nem mindenkinek megy kultúraltan
2016. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy képet én is elfogadnék.
2016. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Bocs de nem merek képet küldeni. Sok ismerősöm, barátom van, elöttük titkolom ezeket a dolgokat. Nem mondtam még ezt el senkinek. Félek hogyha képet küldök, talán valamelyik ismerősöm, barátom kapja meg és kiderül a legbelsőbb titkom.


Lehet hogy a kapcsolataim, pénzem, egyebek miatt feküdt le velem. Tartok tőle hogy a kapcsolatunk közben is ez volt a véleménye. Sajnos a barátnők (köztük kedves, rendes csajok, a többségük nem ilyen sekélyes féle volt) tényleg ezt mondták rólam.

2016. okt. 24. 21:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Küldhetsz egy fotót nekem is.


Egyébként pedig vissza kellene térned ahhoz az énedhez, aki az exed előtt voltál. Ez a csaj csak a saját egóját építette azzal, hogy téged fikázott, megfelelt ezzel a hülyepcsa barátnőinek, stb. De gondolj bele, ezzel magát is erősen leminősítette, hisz ha tényleg ekkora bányarém lennél, miért volt veled egyáltalán? Szerintem itt sosem az volt a baj, hogy hogy nézel ki. Vannak olyan emberek, akik azzal építik fel a saját önbecsülésüket, hogy másokat a földbe döngölnek, ezáltal azt hiszik, hogy felértékelődnek, nagy emberek lesznek.


Szánalmas viselkedés, az exed csak magáról állított ki szegénységi bizonyítványt, erre pedig te iszod a levét. Nem könnyű ilyen partner után felépíteni az önbizalmat, de neked egyszer már sikerült, sikerülni fog ismét, bízom benne. Fel a fejjel és örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen hányadék undormány nőszemélytől.

2016. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ahogy feljebb is irjak, azert beszelte tele ezzel a fejedet, h örülj, h veled meltoztat lenni. Ezt lelki bantalmazasnak hivjak. A legjobb dolog, ami tortenhetett veled, az a szakitas volt.

Figyelj, en aztan ronda vagyok, mindig is az voltam. Ram se neztek a pasik. Aztan megis volt egy, akit megfogott bennem vmi, szerelmesek lettunk es 16 eve egyutt vagyunk. Azota mar fiatal se vagyok, magamat meg rondabbnak latom, mint valaha, de o meg ennyi ido utan is szepnek tart! Te is fogsz talalni ilyen tarsat, raadasul az az erzesem, h valojaban te nem vagy ronda, bar ezt nem tudhatom biztosra :)

35N

2016. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
"Csúnya vagy, de hülye ne legyél!" Ez ide most nagyon kell. Azt mondod az exed meg a sleppje sekélyes figurák. A jó emberek is szoktak hazudni, hát még az ilyen szarjankók. Ott voltál? Hallottad? Biztos nem csag az egód akarta kicsit megropogtatni? Kid neked, hogy adsz a véleményére? A szépség amúgy ízlés dolga. A pacal se gusztusos, mégis sokan szeretik. :) Higgadj le, aztán fuss neki újra, jógyerek vagy.
2016. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ignoráld az exedet és a sleppjét.
2016. okt. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a megoldás?"


[link]

2016. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass Szabó Péter motivációs videókat, eddz többet és idézd fel amikor a középiskolában volt erőd, hogy sportos pasast csinálj magadból. Minden nap mondd el magadnak hogy csodálatos ember vagy, legyél büszke arra amit tanulással, karrierben elértél. Egy férfi ha 1 fokkal szebb az ördögnél, már lehet sikere a nőknél mondás igaz. Ez is mindig jusson eszedbe. Ha annyira taszító lettél volna az előző rossz indulatú barátnőd sem lett volna veled. Játszmázott, azt akarta direkt, hogy rosszul érezd magad, az önbizalmad pedig a béka segge alá kerüljön, ezt el is érte. De ha igazán erős vagy, nem érdekel mások véleménye, ahhoz ugyanis nincs közöd, csak az számít, amit Te gondolsz magadról. Ha mindig mások véleményétől függően érzed magad jól, vagy rosszul, nagyon boldogtalan és kiszolgáltatott leszel.
2016. okt. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!