Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy ilyen erőszakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy ilyen erőszakos embertől megszabadulni?

Figyelt kérdés

Megismertem neten keresztül egy srácot. Alapjáraton nem vagyok ennek a híve, de valahogy normálisnak tűnt az elején és a találkozásaink során is a normálisabbik oldalát ismertem meg.

Rá kb. 2 hétre összejöttünk és most már a hatodik hónapja vagyunk együtt. Összeköltöztünk az ő lakásába és azóta lettem figyelmesebb bizonyos dolgaira.

Kezdeném azzal, hogy bár megmondta, hogy mi a konkrét foglalkozása (ha igaz), de ahhoz képest túl jól keres. Legalább is az egyik ismerősöm, aki ebben a munkakörben dolgozik ezt állítja.

Mesélte hogy a szülei (állítólag) régebben meghaltak, de nem árul el róluk sokat, volt pár kapcsolata (a korához képest elég sok), de egyikőjükkel sem jutott el odáig, mint velem stb.

Most jogosan vetnétek fel a kérdés hogy miért vagyok én fent még ilyenkor is. Nos, nagyon sokszor kimaradozik, van hogy csak másnap reggel jön haza, vagy reggel amikor felkelek, akkor ő már sehol sincs. Nyugtalanít, mert ilyeneket nem csinált sűrűn azelőtt. Tegnap ugyanígy az éjszaka közepén jött meg, megkérdezte, hogy még miért vagyok ébren, mire én mondtam, hogy egyrészt tudni szeretném mit csinál ilyenkor, másrészt miért nem történt ilyen előtte. Erre válaszul megütött és fennhangon közölte velem, hogyha nem tetszik valami, akkor nyugodtan elmehetek. Már-már közeljártam ahhoz, hogy otthagyjam, de bocsánatot kért tőlem és szabadkozott, hogy csak elragadtatta magát és ne vegyem zokon, csak nem szereti, ha kérdőre vonják és ne gondoljak minden rosszra, csupán vannak elintéznivalói a munkahelyén.

Beugrottunk a szüleimhez is, mert valamit el szerettem volna hozni, barátom pedig simán cigivel bejött a házba, mikor én is mondtam neki és szüleim is figyelmeztették, hogy így ne jöjjön be. Erre csak annyi volt a válasza, hogy nem érdekli, de ha annyira ragaszkodunk hozzá, akkor elégetheti a kutyánkon. Váltottam vele pár szót, hogy legalább addig ne legyen egy utolsó idióta amíg itt vagyunk, de az lett belőle, hogy anya főztjét leszólta, a házunkat leszólta (már akkor is egy romhalmaznsk hívta amikor először járt nálunk), bunkó módon beszélgetett szüleimmel.

Őszintén elmondtam neki a véleményem, hogy nem így ismertem meg, nem tudom mi ütött belé, de ha nem fejezi be, akkor otthagyom, amint tudom, azzal nem lenne gondja, mert egyszer már elküldött. Erre megfenyegetett, hogyha még egyszer ilyen stílusban beszélek vele, akkor számítsak rosszabbakra.


Erről most nem is szeretnék többet beszélni, mert semmiképp sem ódákat zengeni jöttem. Gondoltam, hogy szólok a rendőrségnek erről, de semmi komolyabb dolog nem történt, így gondolom engem sem vennének komolyan. Esetleg van pár ismerősöm, akiknek a segítségét kérhetém ezügyben. Eddig csak egyetlen embernek beszéltem róla, de ő nem sokat tud tenni, csak annyit, hogy meghallgat.


20/L


2016. okt. 25. 01:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ehhez gratula,ilyen ember kell a nőknek,úgyse fogod megtenni....vele maradsz akkor is ha bucira ver...és mi a munkája mit mond?egyébként nincs köze véletlenül a drogokhoz?Ezt a stílust egyfajta képpen lehet megállítani, otthagyod és valakivel takonnyá veretni az agyát.Másképp ez nem változik.Valaki ilyet mondana nekem hogy elnyomja a kutyana cigit?Nyomorekka vernem a saját udvarunkon...
2016. okt. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Hat ne haragudj, de te sem lehetsz egy IQ bajnok ha ezek utan meg nem hagytad ott.

Igazsag szerint mar akkor kellett volna, amikor megutott. Amit meg a szuleidnel tett, az egyenesen elfogadhatatlan.

Azon tul, hogy ez egy bunko pszichopata, nem tudom mit szeretsz benne.

Bar ezek szerint neked erre van szukseged, kulonben mar a tettek mezejere leptel volna es nem itt picsognal.


A rendorseg sajnos nem fog semmit tenni. Ellenben vannak szuleid akikhez hazakoltozhetsz. Lehetoleg akkor menj el, amikor nincs otthon, irj egy bucsulevelet, aztan tiltsd le mindenhonnan. Ha utanad jon, akkor mar feljelentheted zaklatasert.

2016. okt. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Megütött, te vele maradtál, innentől a kutyája vagy.
2016. okt. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Megérdemled. Múltkor is kiírtad már ezt a kérdést, akkor is mindenki mondta neked, hogy hagyd el, de te nem tetted. Edd meg, ami főztél! Az ilyen nőket mint te nem kell sajnálni, nincs önbecsülésed.
2016. okt. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet megszabadulni tőle, hogy odaköltözöl vissza, ahol eddig laktál fél éve.
2016. okt. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szedd mar ossze magad. Hagyd ott. Ennel mar csak rosszabb lesz,de akkor ne sirankozz. Abban a pillanatban kellett volna ott hagynod,hogy megutott. Hiaba ker bocsanatot,ez nem olyan dolog,amit igy le lehet nyelni. Kerjen bocsanatot azert,mert elfelejtette levinni a szemetet,elfelejtette a nevnapodat, de ne azert,mert megutott.

Nem szabad hagynod magad,nem erdemli ezt senki. Ne hidd,hogy majd megvaltozik miattad,mert nem fog. Keress egy normalis palit aki megbecsul.

2016. okt. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!!!
2016. okt. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,hogy elhagyod és megszakítasz vele minden kapcsolatot!
2016. okt. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a kérdésed? Úgy lehet elhagyni,hogy elhagyod!

De te meg sem próbáltad,kicsi szívem!

Úgyhogy ajánlanék neked egy jobb fajta futócipőt!

Pakolj össze és költözz vissza anyádékhoz!

De ez neked miért nem evidens? Nincs tartásod,önértékelésed?

2016. okt. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
Nők...
2016. okt. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!