Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző a párom vagy én lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző a párom vagy én lennék túl erőszakos?

Figyelt kérdés

24 évesek vagyunk, oda szoktam figyelni barátnőmre ha van vmi családi program ami tudom h neki fontos akkor ott vagyok, vannak dolgok amik nem tetszenek akkor megemlitem h ez így nem jó de végül veszekedés lesz belőle, mert besertodik és úgy állítja be a dolgot h én őt írom le milyen rossz

Pedig csak elmondtam neki hogy te miért nem nézel engem is ebben. Utólag is ez volt h kértem jöjjön ő meg kifogást talált ami ki is derült h az volt. Férfi lettemre nem tudom h h kene ezt megoldani, mert ő csak azzal jön h öt csesztetem.


2016. máj. 7. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdeklődj! Beszélgess vele. Kérdezd meg a dolog valódi okát.

Lehet hogy tömegiszonya van, vagy a családod egyik tagját nem szereti mert megsértették, lehet hogy van valaki a családodban, aki beszólt neki, stb.


Nálunk is ez volt. Az én családommal a párom kijött, de én az övével nem. Sok idő kellett, mire el mertem neki mondani. Azt hittem, hogy az ő pártjukat fogja fogni. De utána úgy voltam vele, hogy ha nekem esik és nem áll ki mellettem akkor nem kár érte, mert az egész életünk ilyen lenne...

Szóval elmondta nekem, és ő engem megértett és együtt kitaláltunk valamit, avgy kompromisszumot kötöttünk. Pl mondtam neki, hogy jöjjünk el a családi ebédről hamarabb, valami indkkal. És belement, beleegyezett, így nem volt baj. de olyan is volt, hogy direkt beszerveztem munkát magamnak, hogy a családi ebédről hamarabb eljöhessek és így ő is tudott maradni beszélgetni velük. Én valahogy nem birom a családi ebédeket. Sem azt ami náluk van, sem azt ami nálunk. A rokonaim eléggé idegesítőek és teljesen már az értékrendünk, így nagyon sokszor van úgy hogy összeszólalkozunk ha több időt töltünk együtt..


Szóval próbáld meg megbeszélni vele. Biztos van rá oka egyébként.

2016. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyjátok abba a játszmázást mindketten, és beszéljétek meg értelmes emberek módjára, hogy mit szeretnétek!
2016. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
családomat nagyon szereti tényleg nagyon jo a kapcsolatuk, szimplán van vmi más talán. nem tudom.
2016. máj. 7. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy önző.

Node hát ez nem baj, mert legfeljebb neked sem kell olyan nagyon szem előtt tartanod az ő érdekeit (majd megteszi ő, ne félj), kívánságait.


Ne erőltesd magad érte: csak azt tegyed, ami neked is jólesik.

2016. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem tudsz tenni semmit mi 3 éve játszuk ezt hid ell rohadtul unnom már
2016. máj. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!