Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálunk aludhat, de én ő náluk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk aludhat, de én ő náluk nem? (bőv lent. )

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 4hónapja vagyunk együtt és majdnem minden hétvégén nálunk alszik ami nagyon jó meg minden, szülei meg engedik, tudnak róla. Csak nem értem hogy az apukája miért nem engedi meg, hogy én ott aludjak, pedig nem vagyok a szüleivel rosszba, teljesen normálisak. Apujával jól kijövök, eldumálgatok vele, és anyujával is. Engem nem zavar hogy a barátnőm mindig itt alszik mert miét zavarna? csak ezt nem értem hogy az Apuja miért nem engedi meg, de az anyukája meg engedné. Mondta barátnőm hogy ez nem csak nála van így hanem még 1-2 barátnőjénél is ezt csinálják a szülők. Nem értjük hogy ezt miért csinálják, hogy a ő nálunk aludhat, de én náluk nem.

Barátnőm 15 éves én 16 vagyok.

Normális válaszokat kérnék, Köszönöm.


2010. ápr. 26. 20:58
 1/8 anonim válasza:
100%

Lehet a szülei nem szeretnék ez végig nézni...mert amit nem tudnak az nem fáj (itt amit nem látnak).

Volt köztetek szex?És ha igen a szülök tudnak róla?

2010. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt, Anyukája tud róla.
2010. ápr. 26. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mikor 1 évig együtt jártam a barátommal ugyanez a szitu volt. Én mindig ott alhattam de anyu nem engedte hogy ő nálunk legyen. Amikor rákérdeztem miért, akkor azt mondta, hogy ő ha itthon van szeretne pihenni, nincs baja vele, imádja (1 éve szakítottunk, még mindig mondja hogy hülye voltam hogy hagytam hogy vége legyen tehát tényleg imádja) de valahogy mégsem engedi. Ezt sajnos el kell viselni, erre csak a szülők tudják a választ és egyértelműen meg is akarják tartani maguknak.
2010. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Apák néha féltik a "kis"lányukat. Egyszerűen zavarná, ha náluk kufircolnátok. Van ez így. Majd kinövi vagy megszokja.
2010. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na igen, barátnőm is kérdezte négy szemközt apujától hogy miért nem? csak az volt a válasza, hogy mert nem =S
2010. ápr. 26. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk meg pont ellenkezőleg volt, anyum első 5-6alkalommal csak azt engedte h a barátom aludjon nálunk, én nála nem aludhattam.Azért nem engedte mert féltett, de mostmár tudja h nincs mitől.:)

L/18

2010. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez fura. Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, meg tartom amúgyis "ésszerűbbnek", h a lányos szülők szeretik úgymond közel tartani az ellenséget, és ha a srác alszik ott, akkor a felügyeletük alatt maradnak, vagyis nem csinálnak semmi olyat, ami miatt szegény leánygyermek szenvedne. Ha érted, mire gondolok. De a lányt elengedni sokkal nagyobb bizalom és felelősség kérdése, hiszen ki tudja, a srácnál milyen állapotok vannak.

És mikor mi összejöttünk a párommal, detto ugyanez volt a helyzet. Engem csak hosszas rábeszélés és győzködés és bizonygatás után engedtek el hozzá (aludni), mert 100 kmrrel lakik arrébb a Drága, és hát hogy vigyázzanak ők úgy a kicsi lányukra? Viszont ő szinte már az első hónap után simán ott aludt nálunk. Persze, kezdetekben csak a szomszéd szobában... :D

Szóval nem értem, mert ez épp h nem az óvatosság jele.

Lehet, h attól félnek, h esetleg nem tudsz vendégségben viselkedni???

Komolyan nem tudok rájönni. De próbáltad ezt velük is megbeszélni? Mondjuk az édesanyjával? Lehet, h ő tudja a hátsó okot. Hm?

(24/L)

2010. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezért nem értem én is ezt a dolgot, mert szerintem is az a normális amit te le írtál (Utolsó válasz adó). Anyukája meg engedi hogy ott aludjak csak apuja nem, és náluk nem csináltam semmi olyat ami illetlen lett volna, és nem is voltam sose bunkó. A szüleivel jól ki jövök azzal nincs is gond, csak ezt nem értem. Rá kérdezni meg nem akarok apujánál, mert a barátnőmnek is annyit mondott hogy "mert nem".
2010. ápr. 27. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!