Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Három évvel ezelőtt volt egy nagyon rövid kapcsolatom, négy hónapig tartott. A lány szakított velem. Azóta se tudom őt elfelejteni. Azóta nem beszéltünk, meg haragszik is rám, mert egy ideig zaklattam, hogy jöjjön vissza hozzám. Neki most van kapcsolata, de utánam nem volt neki senki három évig. Két éve együtt vagyok egy lánnyal, aki nagyon szeret engem. De én nem tudom őt úgy szeretni, mint azt a lányt.Lelkiismeretfurdalásom is van emiatt. Ha meglátom a régi lányt az utcán legszivesebben átölelném. A mostani barátnőm érzi és tudja is, hogy nem tudom elfelejteni a régi barátnőmet, mégis szinte rajong értem. Miért nem tudom elfelejteni ? Ennyi év után szerintetek próbálkozhatok nála, legalább béküljön ki velem.

2016. okt. 25. 17:53
 1/1 Rony's ***** válasza:
100%
Hát már ne haragudj, de elég önző vagy. Van barátnőd, aki szeret, rajong érted és te még mindig az exed után vágyakozol? Sajnálom szegény lányt, ne bolondítsd, inkább szakíts vele, de ez elég szemét dolog...
2016. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!