Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megveszek, nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megveszek, nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Halott volt a kapcsolat,ezt én is tudom,mégsem tudok élni nélküle,csak két hónapot voltunk együtt,de annyira egyek voltunk ,annyira azt vázolta elém a jövőről,amire vágytam,összeköltözés,boldogság,gyerek,10 év van köztünk ő 32. Végre egy férfi,gondoltam..voltam szerelmes sokszor,de ennyire nem kellett volna senki,egyszerűen csodáltam,de csomó tartozást halmozott fel,amit nem fizet,mondván majd lesz valahogy.. tudtam,hogy így albérletet nekem kéne fenntartani valószínű,mert neki már a fél fizetését vonja a behajtó,nem egy városban lakunk,átjárni is sokba került volna a munkahelyére ,kevésnek éreztem magam,mert igazi csajozós,akárkit levenne a lábáról,nem tudom elfelejteni,bennem van a mivan ha ő mégis olyan,mint ahohy mondja,milyen boldogok lennénk,de ennyi tartozást nyöghetnék én is..ő is azt írja folyton ,hogy hiányzok és velem kel,fekszik ,milyen rossz nélkülem,én vagyok a másik fele,de félek csak egy szerencsétlent lát bennem,egy balekot,aki segítene kinyögni a tartozást,látta mennyire megszerettem,enni vittem meg neki,tudom milyen kevés főtt kaját enni,ha jött sütöttem,főztem,mindig az volt,amit akart,mondtam,hogy annyira szeretem és boldog vagyok vele,hogy segítenék a tartozását is kifizetni,félek ez fogta meg,ezt látja bennem,miután ellöktem magamtól ,ha nem írtam nem igazán zuhant meg,csak az elején,most két hónap eltelt és ír ..most akkor milyen szerintetek???
2016. máj. 25. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen visszatántorít, ha valakinek milliós adósságai vannak ÉS nem tudja kifizetni, nyögi!

Ugyan, miért nem fogllkozol a saját életeddel, miért nem költesz a saját életedre? Gondolkodj már...

2016. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En ezt ugy latom h van egy 32 eves pasi, aki melletted meg millio es egy mas not fuz, tok jo neki h sutsz, fozol es meg eltartani es kepes lennel, es a tapasztalatlansagodat es a naivitasodat kihasznalja.


Azza tisztaban van, hogy egy 30 eves no kb kirohogne, igy ezzel a vonallal nem probbalkozik. Szoval a helyedben kedvesen megszakitanam vele a kapcsolatot, mert ha meg ossze is jossz vele egyre inkabb leerteklodik majd a szemedben, nem tudsz ra ferfikent nezni (mert ennyire bena es neked kell mindent fizetned) es teny, h ebbol kilepni most rossz, de kesobb viszont nehezebb.

2016. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Süssél főzzél olyannak aki megérdemli...ok?

Majd egy pár év múlva neked is megszólal a fejedben a vészcsengő de te még a szívedre hallgatsz ami nem baj, de ebben az esetben életveszélyes!

2016. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,miért életveszélyes? :(
2016. máj. 30. 06:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem teljesen tönkre fog tenni téged....Mind fizikálisan, anyagilag, lelkileg. Többet fog elvenni mint amit adni tud....ezért ilyen veszélyes@ Persze ez a Te életed! Dönts te róla.
2016. máj. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!