Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves párok, nektek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves párok, nektek volt már ilyen problémátok? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, két éve együtt, imádjuk egymást, szerelem alapú kapcsolat. Még nem élünk együtt, de heteket vagyunk a másiknál egyfolytában. Tényleg minden téren tökéletesen a másik felemnek érzem, egy kivételével és ez a szex.

Az első évben minden oké volt, heti többször volt, kielégítő volt minden szempontból. Az utóbbi fél évben viszont lecsökkent heti egyre, az is rövid, velem jóval kevesebbet foglalkozik ezlaltt. Többször megbeszéltük, midnig azt modja, hogy ne haragudjak, egyszerűen nem kívánja, mert nagyon stresszes az utóbbi időszakban. Nem engem, hanem a szexet.

Őszintén szólva sokszor elkeseredek, mert nem tudom mit tehetnék ez ügyben, nagyon rossz érzés ha napokig együtt vagyunk és semmi jelét nem látom, hogy kívánna.


Járt valaki már így? Mi volt a megoldás? A szakítás nem opció, vele akarok lenni. N


2016. okt. 25. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
a szakitás nem opció? akkor maradj vele és viseld hogy nem kiván,nem szeret.csak szóban.
2016. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
velem is volt ilyen adj neki időt ha nem javul keress mást
2016. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Én nem vagyok az azonnali eldobás híve, de! Ha már hosszú hónapok óta így megy a dolog, akkor mire szeretnél még várni? Vagy a párod mire vár? A tökéletes stressz nélküli nirvánára, ahol soha nem lesz munkahelyi stressz, mert a pénz a fáról esik, se otthoni stressz, mert mindenki szélesen vigyorog egész nap? És akkor majd újra nőként fog veled bánni?

Rendben, ne legyen opció a szakítás, de akkor ne állj ott meglepődve x gyerek, meg akármi után, hogy "jé, már csak félévente egyszer fekszik le velem!". A kémia, a vágy, ha egyszer eltűnik - pláne, ha ilyen fiatalkorban, viszonylag friss kapcsolatban -, akkor már szinte lehetetlen visszahozni. A szex nem az alapja egy kapcsolatnak, de olyan fontos építőköve, ami nélkülözhetetlen, és ti sajnos nem vagytok képesek rendesen férfiként és nőként funkcionálni, még akkor is, ha a te szemszögedből jelenleg (ezt a legnehezebb magadban felismerni, ezzel tisztában vagyok) imádás-szerelem-szerelem alapú a kapcsolat.

2016. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két év után heti 1 szex és az sem jó? Ezen már nincs mit megoldani sajnos nem szeret.
2016. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!