Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom már nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már nem akar velem lenni? Mit tegyek másképp?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem igazán kértem még itt segítséget, de szeretném olyan embereknek kikérni a tanácsát,véleményét, akik nincsenek ebben benne és nem elfogultak felém, sem a párom felé. A párommal 2-éve vagyunk együtt, nagyon nagy a szerelem, együtt élünk kb a féléves fordulónk óta. Az a baj az anyukájával nem igazán vagyunk jóban..nagyon sokáig próbáltam a kedvében járni, de ő nem szeretne közeledni hozzám. Meg magyarázta hogy mi a baja velem (persze nem Nekem hanem a páromnak) Hogy nem engem képzelt a fia mellé, és hogy tanulok, és még nem dolgozok,csak egy napi 4-oras munkám van az iskola mellett, nem örül annak hogy együtt élünk, annak se hogy eljegyzett a párom (most szeptemberben) a párom megmondta neki hogy ő ezt nagyon sajnálja, de ő engem szeret és ez nem fog változni. Azóta szélcsend van felőle... Viszont folyamatosan lelkiismeret furdolást okoz a páromnak mindenféle dologgal, ellenem. Ezeket én próbálom higgadtan kezelni, itt van egy példa ebbõl: a páromnak nem szokásos a munkarendje. Ő 72-órákat dolgozik egyben, én meg a háztartást vezetem, munka után viszek neki friss ételt hogy láthassam 2percre es rendben legyen neki bent mindene, de sajnos nem mehetek mindig. Az a baj hogy rettentő keveset latom mert 72 utan csak egy napot van itthon,régebben többet volt itthon de most mar nem.. és akkor egész nap alszik. Emiatt nem hibaztathatom, mindent megteszek hogy kényelembe érjen haza.Viszont ha adódik egy alkalom mikor 2napot itthon van, a masik napot szeretném vele tölteni, hiszen szörnyen hiányzik! De az anyukája meg mindig azt mondja neki hogy a kertet meg kell a páromnak csinálnia,meg hogy ő egyedül érzi magát.. ezert elmegy azon a 2.napon es szinte így én nem is látom Őt. :( ( egyébként ők 1-helyen dolgoznak, szinte mindennap látják egymást) Ezért bátorkodtam megkérni a páromat, hogy töltsön velem több időt, nem sokára (1,5 hónap múlva lesz egy egesz jól fizető állásom, és akkor mar jobban fogok keresni mint ő, és ő is elkezdhet tanulni, hogy jobb munkahelye lehessen,munkahelyet válthat) legalábbis addig, addig legyen velem es töltsünk együtt több időt mert szükségem van rà! Erre ő ezt elmondta az anyukájának, hogy bocsi anya most egy kis ideig nem tudok hozzád menni, mert szükségünk van egy kis együtt létre, és az anyukája ezt reagálta: Akkor most engem sza. Rban hagysz fiam, a párod le láncol téged ,kalitkában tart. És a párom most nem tudja mit csináljon... Annyira elharapodzott köztünk ez a helyzet, hogy most sajnos egész nap veszekszünk telefonon és holnap se jön haza hozzam hanem megy vidékre.. :( kezdünk el távolodni egymástól, és nem tudok annyira kibekulni az anyukájával hogy én is velük lehessek mert nem is akarja. Kérlek segítsetek, mi a véleményetek erről? Mit tegyek másképp?? Nem akarom elveszíteni a szerelmemet, de hiába kötök vele mindig kompromisszumot, azt ő sose fogadja el. :(

L/23 F/28



2016. okt. 26. 21:10
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és egy percig sem akarom magam sajnáltatni, de egy ideje eleg beteges vagyok, a szívemmel van baj és most is megyek ezt kivizsgáltatni.. Eleg nagy a lakás , sokszor nagyon nagy kupit hagy es neha annyira elfaradok hogy nem tudom egyedul megcsinálni :( jó volna ha segítene nekem is itthon, de erre mindig azt mondja hogy ő dolgozik tobbet.
2016. okt. 26. 21:16
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

A párodnak pocsék munkája van,ezen kell változtatni és minden megoldódik.Akkor lenne ideje rád is és az anyukájára is,nem kellene őrlődnie kettőtök között.

Ne kényszerítsd tanulásra mert az érvényesülésnek más módja is van,nem hinném,hogy ő 28 évesen szívesen ülne vissza az iskolapadba.

2016. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Hát, azért elég érdekes, hogy inkább az anyját választja és téged hagy egyedül. Elég sokat elmond ez.
2016. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Az anyja kizsarolja magának a szeretetet.A pasi nagyon nehéz helyzetben van,igazi próbája ez a szeretetnek.Ha ezt kibírja a kapcsolatotok akkor mindent kibír.

Én azt javaslom legyél türelmes vele és sugározd felé a szereteted,ha a tiédet őszintébbnek érzi az anyjáénál akkor rá fog jönni,hogy kit kell választania.De ha veszekszel vele és szidod az anyukáját akkor biztosan alul maradsz és saját magadat vered meg ebben a külön meccsben.

2016. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem csak az anyukáját választja, hanem általában a testvérét is. Nem egyke gyerek, de a testvérét nagyon szeretem, kedves ember nagyon. De őt és a szerelmét az anyukájuk már egyszer szét választotta... Nem tudja elviselni ha az egyik fiának is szerelme van, próbálok nem veszekedni a párommal az anyukája miatt, nem szidtam soha ,soha! Tudom mennyire fájna neki, de ezt képtelen vagyok elviselni, egyre inkabb az jár a fejemben mikor a Párom az anyukájával van akkor mit mondhat neki ellenem, es mi lesz ha szet tud választani minket? Es ha gyerekeink lesznek? A gyerekeink ki lesznek nézve mert en leszek az anyjuk? Es ha akkor. Is többet lesz ott es nem velünk? Hogy menjek hozzá? 3-hónap múlva lesz az esküvőnk... Amugy szeretne tanulni, pont az anyja rontotta el az iskoláját is... Mast szeretett volna tanulni és itt nem is találja a helyét. Szeretnek ebben is segiteni neki ha nekem is segit, hogy tanulhassam azt ami érdekel, ő is megérdemli ezt, dolgoznék én szivesen inkább, de viszga időszak van, nem akarok megbukni :(
2016. okt. 26. 21:56
 6/20 A kérdező kommentje:
És lenne egy két dolog amit szeretnék... Pl. Hogy karácsonykor együtt legyünk, hogy szülinapomon ne eroltesse ram hogy nalunk legyen az anyukája is... Mert en erre egyből igent mondok nehogy megbantsam ot, de az anyosom meg itt ült és vegig gyilkos szemmel nézett rám, pl a Valentin napot, de akkor is reggel együtt voltunk és annyira szép volt minden de este haza utazott hogy anyukájának is vigyen csokit ami persze tényleg figyelmes dolog tole... De én estére egy romantikus erotikus játékot terveztem vele. Ilyeneket hiányolok :(
2016. okt. 26. 22:05
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

leirom kivulallokent mit latok


egy ferfivel elsz egyutt, aki meg egyaltalan nincs megerve erre a kapcsolatra, o meg nem egy onallo ferfi, hanem egy fiucska, aki az anyja szoknyajatol meg nem tudott elszakadni


amig ez az elszakadas nem tortenik meg, amig a fiu fel nem erik felnott ferfive, addig az isten szerelmere nehogy hozzamenj felesegul, mert az oregasszony pokolla teszi az eleteteket


ezen se te, se az anyja nem tud valtoztatni, ezen csakis a fiu tud, ha akar, de eszedbe ne jusson osszekotni vele az eleted, amig el nem szakad az anyjatol


nem arrol van szo, hogy szereti az anyjat, vagy hogy latogatja, hanem arrol, hogy ez a partnerkapcsolatanak a rovasara megy es o ezt nem latja be (vagy nem akarja)


az is lehet, hogy mar nem szeret es nem akar veled lenni es jo indok az anyjara fogni mindent


eleve milyen beteges kapcsolat az, hogy mindent elmond az anyjanak, foleg ugy, hogy tisztaban van vele, hogy az anyja nem rajong erted


egyetlen rossz szo, egyetlen negativ mondtad amit az oregasszony a fia fejebe rak azzal csak bontja le a kapcsolatot amit te es a fiu felepitettetek


a fiunak lehetne annyi esze ennyi idosen, hogy erre rajon es az anyjat megkeri, hogy a baratnomrol vagy jot vagy semmit


raadasul van egy elo pelda a csaladban, hogy anyu kepes volt a batyjanak a csajat is kifurni...


persze anyas fiuknak nehez belatni, hogy az anyujuk szinte rabsagban tartja oket, es lehet hogy erre nem is fog raebredni amig el nem veszit teged...


amig nem rendezitek a kapcsolatotokat, addig NE menj hozza, es addig nem fogjatok tudni rendezni, amig a fiu nem rendezi az anyjaval a kapcsolatot!!!

2016. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én még gyereket sem szülnék neki azért hogy a gyerek úgy nőjjön fel hogy azt làssa hogy a felnőttek veszekednek stb!Am meg azt is kinézem ezek utàn az anyósodból hogy még a gyerekedet is ellened fordítja sztem hagyd a pasidat én meg mondanàm neki hogy vagy én vagy az anyàd .
2016. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez nehéz de muszàj mert így derül ki hogy mennyire szeret a pàrod még ha örlődik is kettőtök között !Ha szeret akkor keresni fog magàtol is és elkezd jobban még jobban ragaszkodni hozzàd és nem engedi hogy bàrki is közétek àlljon!
2016. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Kedvesek vagytok, Köszönöm hogy ilyen normális válaszokat kaptam tőletek! Holnapra kértem hogy mindenképpen maradjon itthon mert szeretnek ujra leülni vele beszélgetni, meglepődtem azt mondta hogy persze itthon marad :) szoval tul esunk ujra ezen a beszélgetésen, az elszakadásrol, hogy csak ő tud ezen változtatni, teljesen normálisan nem sertegetve nem ordítva, és hogy szeretném elcsusztatni az esküvői idopontunkat.. Ettol remelem nem fog megilyedni mert nem szeretném elhagyni, tenyleg csak teljes es boldog életet szeretnék élni vele. Az anyossal meg nem tudom mi lesz... Mert mikor a párom ki áll ertem, akkor ő megsértődik, napokig durcizik.. Egyszer azt mondta neki a pwrom hogy... " De anya ő már a családom, én hozza tartozok kérlek ne utald ot, akkor az anyosom majdnem elájult hogy mi az hogy Te már hozza tartozol?? Szoval szerintem vele a kapcsolatom soha nem fog rendesen működni. Elmondtam a páromnak is hogy szerintem hogy az lenne ideális ez az anyukahoz járás : 1-hónapban egyszer lemenne megcsinalni a kertet,akkor amúgy is sokáig van ott. eközben pedig a munkahelyen mindig tudnak dumálni, mondjuk munka utan beulnek meginni egy kávét, csacsognak addig akkor ugy is van időm megfőzni mig hazaér.szerintem idealisabb lenne mint a mostani helyzet, majd holnap feldobom témának ugyanezt ujra. Köszönöm és további szép estét mindenkinek! :)
2016. okt. 26. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!