Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesség és félelem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesség és félelem, ha ordibál a párom?

Figyelt kérdés

Ezt nehéz lesz megfogalmaznom.7 éve vagyunk együtt.Anno egy magabiztos lány voltam.Majd összejöttem párommal, eleinte elvoltunk majd jöttek a viták.Most ott tartunk, hogy emelgeti a hangját kis semmiségekért is.Úgy beszél a másikkal néha mint egy kutyával kb..általában mindig az van amit ő akar..Ha problémám van nem megoldani segít( vagyis úgy segít, hogy ordibál, hogy miért nem tudom eldönteni meg ha arra hajlottam, hogy ott hagyom akkor ő is ha arra hogy nem akkor ő is.Nem is érdekelte, hogy mivan csak hagyjam már abba a " nyávogást" és ezt mind a 3 napon!

Szóval, kb 2 éve észre vettem, hogy talán nincs jó hatással rám ez az ember.Sokszor döntés képtelen vagyok, izgulos magas lett a vérnyomásom és amikor ugye elkezd veszekedni én nem hagyom magam, de a fejjem olyankor szét robban kb és fájni kezd a szívem olyankor, ez mostanában van.A másik, hogy ilyenkor már semmihez nincs kedvem de szószerint vagy inkább elmefy az önbizalmam.( pl: mennénk valahová, de nem merek bemenni az emberek közzé) Mert termêszetesen a párom, úgy csinálja mintha semmi nem törtébt volna.( mintha valami kötelező napi programmnak belenne iktatva a veszekedes es kesz) mondtam màr neki, hogy fejezze ezt be meg megőrűlök lassan és erre nincs szükségem vagy haza mehet, de nem megy...még szakitani se lehet vele, mert nem megy el. Mondtam már neki, hogy menjen el legalább pár napra, de nem. Ezután kedves egy napig, de utánna megint kezdödik..Az hogy ilyen lettem az a párkapcsolatom eredménye is lehet?


2016. okt. 27. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"még szakitani se lehet vele, " PEdig meg kell oldanod, hogy külö legyetrek- neked. Ngyon ritkán mondok itt ilyet, csak ha veri a társát akkor, mindig békítő hsz-aim vannak, de a durvaság, kiabálás, csúnya beszéd olyan, mintha szavakkal verne meg!! - ezt abba kell hagyni!
2016. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kié a lakás/ ház, amiben laktok? Gondolom a Tied, ha a párod "nem megy el", pedig már többször mondtad neki...

Hidd el, a helyzet jobb nem lesz. Az ember nem változik. Változtatni 1-2 dolgon ideig- óráig tud, de az ember alapjába véve NEM változik.

És az, h lelkileg így leépít....

Határozottan dobd ki. Ha félsz tőle, csináld úgy, hogy ott van veled v a másik szobában egy olyan ffi, aki legalább akkora, ha nem nagyobb, mint a párod, s máris nem lesz olyan nagylegény!

2016. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már a szíved mélyén te is tudod mit kell tenned, fel a fejjel. Emlékezz milyen voltál régen :)
2016. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Quatermain ***** válasza:
100%
Abszolút,ez már pszichikai terror, egy hajszál választja el attól, hogy fizikailag bántalmaz téged.
2016. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nevezed annak, ez az ember nem a "párod", hacsak nem okoz neked örömet, ha a kiegyensúlyozott kapcsolat szado-mazo kapcsolatba megy át (amit egyesek kedvelnek). Az emberi élet azonban nem olyan hosszú, hogy éveken keresztül a lelki bántalmazásban élje ki valaki az örömét.
2016. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld :)
2016. okt. 27. 16:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

mi az,hogy nem megy el?

hol laktok? ha a te lakásodban akkor kiteheted.

ha albérletben laktok akkor szólj a tulajnak,hogy te következő hónapban már nem leszel itt,csak az exed.

ha viszont a pasi lakásában laksz akkor meg lépj le. ilyen egyszerű.

már így is 7 drága évet elrabolt az életedből. mennyit akarsz még rááldozni? majd 40 évesen akarsz dobbantani ,amikor már szívbeteg vagy és gyomorfekélyed van miatta? vagy mire vársz?

gondolom fiatal vagy, mozdulj. lépj ki ebből a mérgező kapcsolatból.

kell egy kis idő majd, mire önmagad leszel, de megéri.

próbálj majd barátkozni és a családoddal lenni sokat. olyan emberekkel legyél,akik nem húznak le ,akik mellett jól érzed magad.

idővel biztosan találsz majd olyan pasit aki hozzád való és boldoggá teszitek egymást kölcsönösen.

de előbb meg kéne szabadulni ettől a kapcsolattól.és elkezdeni élni,szeretni magad.

tényleg nem értem miért vagy még vele, ha már 2 éve felismerted,hogy ez nem működik.

2016. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég sokáig bírtad az ordibálást. Éppen ideje, hogy elmenjen. Olyan nincs, hogy nem.
2016. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem megy önszántából, a férfi ismerőseid kivágják, mint macskát szrni.

Neked meg zárcsere, stb.

2016. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen embert egy hajszál választja el attól, hogy tettleg is bántalmazzon. Én biztosan nem mernék vele a továbbiakban együtt élni. Nem tudhatod, mikor szakad el az a hajszál....
2016. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!