Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak vele? Vagy állítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak vele? Vagy állítsam döntés elé?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt és kb azóta együtt is élünk. A helyzet számomra egyértelmű hellyel-közzel. Eleinte azért próbálkozott, csak hát most már úgy érzem, hogy túl biztosnak tartja a helyzetét nálam. Ugyanakkor nem csak ezzel van a probléma. 30 éves férfiról beszélünk, aki elmegy dolgozni és mikor hazaér, nem csinál semmit. Sokszor lefekszik és alszik. (Megértem, hogy fáradt, de hétvégén nem igaz, hogy egy óra teljes odafigyelést ilyen fiatalon ne tudna nekem áldozni.) Házimunka, kerti munka rám marad. (Maximum könyörgés árán vagy azért csinálja meg, mert nincs több tiszta tányér például.) Beszélgetésünk annyiból kifúj, hogy elmondja egy két szóval mi volt a munkában. Alig kommunikálunk egymással. Kapcsolatunk elején volt egy két nőügye, de azok már nem játszanak szerepet. Ezt azért is hozom fel, mert mindenért nekem kell szólni.(Például jól esne, ha nem más lányokat becézgetne.) Ha mondom neki, hogy legyen kreatívabb, annyival leráz, hogy neki ebbe nem sok tapasztalata van.(Az a baj, hogy ő még gondolkodni se akar! Ezért tart itt, ahol.) Ha mondom neki, hogy mi lenne, ha már családunk lenne (kiderült, hogy ő mindenkinek azt mondja, hogy nem tervezünk. Holott szerintem, ha már megbeszéltük, hogy kb mikorra szeretnénk, meg hogy mi lenne a gyerek neve, akkor az csak tervezés már. Ezt is ki akarta magyarázni.) kapja már magát össze. És nekem ugrott, hogy hagyjam már ezzel, hogy neki mindenre oda kell figyelnie, nem csak a munkában, de már itthon én is ezzel bszogatom. Alig van életcélja. Mert lehet, hogy nagy munka árán még ebből ki lehetne kupálni, de nem tudom, hogy megéri-e nekem. Neki annyi a romantika, ha én megmondom hova menjünk és mit csináljunk. Sokszor úgy érzem, hogy csak azt mondja, amit hallani akarom, de az igazi énét nem ismerem. Hosszútávon nem hiszem, hogy vele jutnék egyről a kettőre. Már egy éve mondom neki, hogy figyi így úgy jobb lenne. De mintha a falnak beszélnék. (Amúgy a családjával is ilyen.) 25 éves vagyok és nem tartom magam olyan öregnek, hogy most igent mondjak neki (erről is volt szó, már egy éve beszélünk az eljegyzésről.) és egy ilyen emberrel éljem le az életem. De persze szex minden nap legyen. (Amivel nincs is gondom, csak nem ezek után.) Lehet, hogy jó gyerek ő, de hosszútávon így nem megy. Lehet sokat várok el, vagy nem illünk össze. De ha engem nem tud megtartani, akkor senkit sem ilyen habitussal. Amúgy tudom és érzem, hogy szeret mikor hozzám búj, ha rám néz. De valahogy nekem a szívem és az eszem egyszerre mozog.


Köszönöm a válaszokat

25L


2016. okt. 28. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egyiket sem, te már tudod, hogy nem illetek össze, és nem vele akarod leélni az életedet. Tegyél pontot a végére, és állj odébb.

Egyébként teljesen megértem a helyzetet, ilyen pasival én sem tudnék boldogan élni.

2016. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem azt hinni, hogy a "mukodeskeptelen posvany kapcsolatok"-hete van a gyakorin, mert kb. te vagy szerintem a tizedik no a heten, aki olyan pasival harcol, sanyargatja magat, akivel egy epeszu egy percet nem szenvedne. Ne legyel buta.
2016. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sprólj meg magadnak egy válást vagy egy elcseszett életet. Jönni fog még az igazi.
2016. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha ez két év után ilyen, akkor nem igazán értem, miért kellene várnod. Most vagy 25, még pont jókor találhatsz egy normális hapsit, akivel családot alapíthatsz és aki nem ingyen szexért és tiszta alsógatyáért tart ki melletted.
2016. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom...szerintem inkabb te donts
2016. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan nem értem, még mindig mire vársz, miért nem léptél már réges-rég.. Ez így egy pocsék, kapcsolatnak csúfolt valami.
2016. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Megint egy ostoba p.icsa... Nem hisztem el, hogy ennyi hülye nő van a világon. Hál isten te legalább nem vagy terhes és nincs is gyereked. Ne is legyen kérlek, amíg ennyire hülye vagy.
2016. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a te neveden van a lakás,egyszer fogadd egy összepakolt bőrönddel,a többi cuccát meg tedd kukás zacskóba és dobd ki.
2016. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

??? Mi a kérdés?? Leírtad,h szr a kapcsolatod! De te még gyerektervezgetésben is vagy ebben a szr kapcsolatban...kérdem én,minek??

Jobb nem lesz,ez már kiderült!

2016. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!