Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a páromnak egy kis egyedüll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromnak egy kis egyedüllétre van szüksége, akkor mi a legjobb döntés a részemről?

Figyelt kérdés
3 évig együtt éltünk a párommal, de most egy ideje kicsit megváltozott az egész. Felvetette, hogy szeretne egy kicsit egyedül lenni, bár nem jó így neki, de reméli jobb lesz egyedül. Azt mondta, hogy szeret és, hogy reméli, hogy nem veszít el végleg. Nagyon nehéz helyzetben vagyok, én is nagyon szeretem, de muszáj elfogadnom, hogy így alakult. Viszont mivel rákérdeztem és azt mondta, hogy úgy érzi, hogy van esély a folytatásra, csak később, így nem tudom, hogy mit tegyek. Tétlenségbe beleőrülök.
2016. aug. 20. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszett ügy, hagyd hogy menjen és pasizz nyugodtan.
2016. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy szép kifejezés arra, hogy pápá
2016. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakításgyanús ügy.
2016. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Adj neki időt és lehetőséget az egyedüllétre, rendezze fejben a dolgait, te pedig ne parázd túl, mert azzal sem leszel előrébb, inkább ha letelt az a megbeszélt nyugalmi idő kommunikáljátok meg a dolgot.
2016. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Dobj föl egy agyagmaszkot. Minden rendben lesz. Aztán dobd őt is.
2016. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, hogy ez tűnhet a legjobbnak, de nekem ő volt egyben a legjobb barátom is. Tényleg mindenben egymásra számíthattunk és jóban rosszban egymás mellett álltunk. Így azért nem olyan könnyű, ez nem csak egy futó kapcsolat volt úgymond.
2016. aug. 20. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak az a megoldas, hogy elengeded. Nem hiszem, hogy kenyszeriteni akarnal valakit arra, hogy veled maradjon.

A kulontoltott idot meg hasznald ki, hogy total csucsformaba kerulj, fodrasz, gym stb. Kezdj el valamit amit mindig is akartal csinalni, de sose jutott ra ido.

Igy, ha barhogy is alakul, csak nyerhetsz. Mert megmutatod neki, hogy elfogadod olyannak amilyen, anelkul, hogy megtorlastol kellene tartania.

Masreszt, ha ez tenyleg a veg, akkor viszont csucsformaban talan meg egy jobb pasival is talalkozhatsz.

2016. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az a helyzet, amikor valaki külön akar menni, miközben szeret. Ez már akkor csak megszokás, félelem a változtatástól. Reméli, hogy nem veszít el végleg? Nyilván tisztában van vele, hogy vagy szakításra sarkall ezzel téged vagy görcsös ragaszkodásra. Ha nem akarna elveszíteni, akkor veled együtt oldaná meg az esetleges problémákat.

Ne légy tétlen, lépj te és szakíts. Sokkal jobban fog fájni, ha ezek után ő adja a szakítással következő pofont. A szünet, töltsünk külön időt is szakítás, felnőtt ember megoldja a problémáját és nem halasztgatja.

2016. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van!
2016. aug. 20. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
21%

Az a legjobb döntés, ha EGY KICSIT hagyod egyedül lenni. Ő mondta, tehát neki az kell. Pont.


Nem értem: te nélküle nem tudsz magaddal mit kezdeni, vagy mi? Nincs életed?

Lefogadom, hogy három év óta folyton csak a nyakán lógsz. Naná, hogy besokallt.


Ha nincs életed, hát csinálj magadnak. Ennyi.

2016. aug. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!