Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiegyezni a valósággal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiegyezni a valósággal vagy az álmaim után menni?

Figyelt kérdés
A barátom szerint le kellene szállnom a földre és kiegyezni a valósággal. Ami adott az egy 70 m2 lelakott lakás, a barátomnak egy 12 éves autó és havi 150-200.000 forint. Nincs nyaralás, nincsenek programok, lemondani a márkás ruhákról és utazásról ne is álmodjak. Az életünk az lenne hogy állandoan otthon ülünk. Igy él egy barátnőm akinek a férje vállalkozó volt, de miután megszületett az első gyerekük csődbe ment és most alkalmazott a férje. A barátom szerint vegyek róla példát. Nekem ez az élet kevés és borzalmas. Voltak álmaim, de mindez azt jelentené hogy el kell felejtenem azokat ( szép lakás, saját autó nekem, programok, jobb anyagi helyzet és boldogabb élet).
2016. okt. 28. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Es te mit teszel azert hogy meglegyen amit akarsz?
2016. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Újítsd fel a lakást, vegyél autót, csinálj programokat!
2016. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Hogy a kérdésedre válaszoljak: realizálni kell a dolgokat, és valahol a kettő között lenni, legalább is egy időre. A cél természetesen mindig, minden esetben az, hogy az ember az álmai után menjen, tegyen érte, minden erejével.


Ha nem boldog az életed, az nagy probléma. De mit teszel azért, hogy boldog legyél? Sokan a párjuktól várják a boldogságot, de tévhitben élnek. Azt te magadtól tudod elérni, saját magad, magadtól kell, hogy boldog legyél, nem a barátod miatt. Ha ez megvan, akkor kezdődhet egy kapcsolat (előtte szerintem nincs értelme), ahol két teljes, boldog ember MEGOSZTJA egymással a boldogságát, mindennapjait, és KÖZÖSEN fejlődnek tovább, egymást előresegítve, támogatva. Alapvetően a kapcsolatba ADNI megyünk. Természetesen vannak elvárások, mit szeretnél, és mit viszonoz a párod. Ezt vagy elfogadod, vagy nem. Vagy egy felé vezet az utatok, vagy szétfelé.


Nem tudom, dolgozol-e (havi 150-200e Ft egy ember fizetése, tehát gondolom a párodé), de menj el dolgozni, egyből több pénzetek lesz. Fel lehet újítani a lakást, tudsz félretenni, tudsz egy autót venni magadnak, és a nyaralások is megoldhatóak.


33F


Ui: Az én autóm 15 éves és le nem cserélném. Mit számít, hány éves, elvisz mindenhova.

2016. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi,de neked mid van a közösben?
2016. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom van valami ötleted arra, hogy lehet ezt megvalósítani. Nem elhanyagolható a kérdés szempontjából.
2016. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem a kérdést. Ki akadályoz meg, hogy tegyél valamit az álmaidért? Vagy ezt úgy érted, hogy keresel egy pénzesebb pasit, aki mindezt finanszírozza neked?
2016. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Én ilyen helyzetben azonnal lelépnék a savanyú, lehúzó barátom mellől. Csináld meg magadnak a jobb anyagi helyzetedet és élj ahogy akarsz. Ilyen embereket mint a párod, én havernak sem tartok.
2016. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is úgy tűnik, hogy te a barátodtól várod, hogy teremtse meg számodra a vágyott életszínvonalat. Pedig rajtad is múlik...
2016. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj már, más örül ha van már lakása, ha hitelre is , plusz autója. Azért a 150 e fietés se annyira rossz. Bár nem értem, hogy miért nem fér ebbe bele néha egy kis kirándulás, wellness, utazás. De nem vágom, hogy te mit akarsz? Hogy ezek a felsorolt dolgok a pasidnak legyenek meg hogy olyan király életed legyen? Hát tudod inkább bújok össze és nézek meg itthon egy filmet a szerelmemmel, mint hogy utazgassak a kopaszodó, "vén marha" gazdag f.aszival akinél az apám is jóképűbb....Vajna Tímeát is biztos boldoggá teszi a sok pénz meg a mikulása.
2016. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!