Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jogos ez szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terror102 kérdése:

Mennyire jogos ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Kerlek szepen irjatok le a velemenyeteket. A baratnommel lassan 2 honapja vagyunk egyutt, es szeretem es minden jo. Viszont, ha elmegy bulizni baratnovivel akkor ugy megy el, hogy szormebunda, magassarku, es mivel alapbol szep lanyrol van szo, szerintem nem igy oltozkodik aminek van baratja. (Hiaba hiteget hogy engem szeret es bizzak benne) ez nagyon zavar engem. Na most ha ezt szova teszem, akkor egybol megsertodik. Irjatok le a velemenyeket/tapasztalatotokat hasonlorol es hogy vegulis mit tehetek ez ellen?
2016. okt. 29. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Semmit.

Leszarja a fejed.

Vagy elnézed, hogy félrekúr vagy szakíts.

2016. okt. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Házi pinának azért még tartsd meg. A szeretését verd ki a fejedből, nem hiszem hogy megérdemli.
2016. okt. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első két válaszoló szerintem még csak hírből sem hallott olyanról, hogy barátnő, azért beszélnek baromságokat.

Figyelj, általában a lányok csinosan öltöznek fel a bulikra, erről még ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy megcsal, tehát abszolút nem értem miért akarsz beleszólni az öltözködésbe. Mibe menjen buliba, melegítőbe? Az megfelelne? Gondolom..De attól még ugyanúgy megcsalhat, mintha magassarkuba menne pl. A megcsalás nagyon nem ilyenen múlik, valakinek vagy van gerince, vagy nincs.

Ha nekem akarna beleszólni a barátom abba, hogy hogyan öltözködöm, akkor szépen elmagyaráznám neki, hogy egyrészt eddig is így öltöztem, így jól érzem magam, tehat ne akarjon beleszólni, másrészt hogy az égvilágon semmi oka a féltékenységre, mert sosem csalnam meg. Ha ebből sem ért, akkor felőlem mehet Isten hírével, mert ha valaki ilyen szinten nem bízik meg bennem hogyha felveszek egy csinosabb ruhat egy magassarkuval, rögtön azt hiszi, hogy félredugok, akkor nincs keresnivalónk egymás mellett. Alapvető lenne a bizalom egy kapcsolatban. A tietekből ez egyértelműen hiányzik..

2016. okt. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Amikor én kapcsolatban voltam, mindig lebeszéltük az éppeni párommal az elején, hogy egymás nélkül nem járunk el innentől sehova. Volt akivel működött így, volt, aki ráunt és elment bulizni, amikből születtek a kis hazugságok, amik a kapcsolatot mérgezték és szakítás lett a vége.

Férjemmel is ugyanígy vezettük ezt be, se ő, se én nem járkáltunk külö bulizni többet, mindketten így gondoltuk, hogy ez a normális, hogy nem egymás nélkül mászkálunk, ha már egy pár vagyunk.. Tehát nekem alapból fura, hogy ő eljárkál.


De ha köztetek nem volt ilyen megállapodás, akkor két dolgot tehetsz: vagy bízol benne és elhiszed, hogy csak buli van és oda nyilván nem farmerben fog menni, vagy pedig ha zavar a dolog, megbeszéled vele, hogy innentől együtt járjatok csak el és meglátod hogyan reagál és eképp tudsz viszonyulni hozzá te is.

2016. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen a névválasztás, igaz?

Terrorban akarod tartani a barátnőd, már az ismerkedés elején. Sokan 2 hónap ismerkedés után azt se merik még kimondani, hogy tényleg együtt vannak. Nagyon friss még ez a kapcsolat.

Ha alapból szép lány, akkor csadorban járjon bulizni, mert van barátja? És akkor már rá se nézzen senki, mert ő lesz a kur.va?

Legyél inkább büszke arra, hogy olyan jó csaj, hogy megfordul utána mindenki, de egyedül te ölelheted.


Ezzel a viselkedéssel csak annyit érsz el, hogy be fog rágni, és ki fog dobni. Az ok nélküli féltékenykedés, a bizalmatlanság, az ellenőrizgetés, a mindenbe beleszólás (mit vegyen fel, hová mehet és kivel), a gyanúsítgatás ok nélkül: külön-külön is szakító ok a legtöbb nőnél, nem hogy együtt.

Úgyhogy lelkiekben készülj fel arra, hogy ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű, mert tönkreteszed.

2016. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért vagy kiakadva azon, hogy csinosan öltözködik egy bulira. Nem hallottál még arról hogy a nők elsősorban maguknak és a többi nőnek öltözködnek? Talán zsákba kellene mennie? Szerinted akinek barátja van annak visszafogottabban kellene öltözni? Aztán pár év múlva ott hagyod mert már nem olyan szexi? Ez a hozzáállás....Más kérdés hogy mi nem nagyon bulizunk egymás nélkül. Ami szép az másoknak is megtetszik, de ha te egy rüfkét választottál, akkor bármikor bárhol megcsalhat.
2016. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked kellene elgondolkodni. Egy párkapcsolatban kell hogy legyen bizalom. Az én párom ha csinosan felöltözök BÁRHOVA is megyek, megdicsér és mindig azt mondja hogy büszke rám hogy ilyen baratnője van. Az exem borzasztóan lerombolta az önbizalmam. A mostani párom épített bennem mindent vissza, és soha nem csalnám meg, azért kenem fel azt a piros rúzst meg veszem fel azt a tűsarkut mert úgy érzem jól magam, ilyen kedvem van.
2016. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!