Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha ezen felháborodok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha ezen felháborodok?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon sokat beszélgetünk neten. Viszont gyakran csinál olyat, amitől nagyon ki tudok akadni és nem érti meg, hogy ebben mi a probléma.

Tehát az alábbi a helyzet: beszélgetünk egy fontos dologról és ha valami nem tetszik neki, akkor egyszerűen csak odaírja a közepén, hogy akkor ő most elmegy kajálni/ aludni stb. és onnantól hiába írok neki, nincs válasz.

Én ezt nagyon tiszteletlenségnek érzem és iszonyúan fel tud dühíteni. Szerintetek jogosan zavar? Hogy magyarázzam el neki, hogy ez tiszteletlenség?


2016. szept. 2. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha hiszed ha nem, pont így ahogy nekünk-.
2016. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Mondd el neki, hogy erről szokjon le, a problémákat meg kell beszélni, nem elszökni előlük.
2016. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha tényleg fontos dolgok alatt teszi akkor jogos a haragod, ez tényleg tiszteletlenség.


Viszont ha mondjuk valami apróságon rugózol és hiába nyugtat folytatod akkor már lehet erre kíván utalni, hogy "na most untam ezt meg..."


Amúgy volt ilyen ismerősöm nekem is, annyi különbséggel, hogy ő szó nélkül lépett le. De sokszor ott volt, másokkal dumált, csak velem nem - na azt hiszem az úgy mégrosszabb...

2016. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fontos dolog alatt teszi és nem zavarja, hogy mondjuk még írok valamit, ő akkor már eltűnt. És ez hihetetlenül zavar, mert az jön át belőle, hogy nem tisztel. Azt pedig nem tűröm senkitől.

Próbáltam már neki rengetegszer elmagyarázni, hogy mi ezzel a gond, de egyszerűen nem érti.

A legutóbbi ilyennél leírtam neki szépen, hogy a következő alkalommal aznap már nem lesz beszélgetés.

Ma ismét ezt csinálta. Elvileg ma találkoznánk, de azóta nem válaszoltam neki, hogy megint ezt csinálta és nem tudom, mit tegyek, hogy komolyan vegyen.

2016. szept. 2. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Személyesen beszéljétek meg a fontos dolgokat ne facen
2016. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

igen, bunkóság amit csinál.

ha ennyire nem megy a netes kommunikáció,akkor ne beszélgessetek interneten.ilyen egyszerű. nagyon sokan több évtizedes kapcsolatot tudnak a hátuk mögött úgy,hogy sosem beszéltek neten. szóval nem fogtok belehalni.

ha úgyis csak összevesztek,akkor nincs értelme.

telefonáljátok és próbáljátok személyesen intézni a beszélgetéseket.

amúgy gyerekes amit csinál a barátom,csak zárójelben jegyzem meg:)

2016. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fru_ ***** válasza:

Tiszteletlenség is meg valami sült paraszt féle... a nehéz kérdésekről nem tud nem is akar, nem is szándékozik kommunikálni.

Volt ilyen az életemben. Valahogy kitér, a tied épp így.

A problémák meg maradnak a levegőben, akár kicsi, akár nagy.

Kb. olyan, mintha kinyomná a telefont beszélgetés közben.

2016. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Titusztitusz ***** válasza:
Meglehetősen idegbeteg egy párod lehet...
2016. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egyrészt igazad van benne, hogy neked ez bosszantó.


másrészt viszont a netes kommunikációban pont az a jó, hogy az ember közben azt csinálhat, amit akar. ha olyanja van, akkor a wc-n ülve, vagy a kátban ázva írogat és ha megéhezik/megszomjazik, akkor kimegy a konyhába közben.

sőt az is benne van a netes kommunikációban, hogy hirtelen jön valami másik külső impulzus (pl. telefonhívás, bekopognak, becsengetnek, stb) és oda se figyel tovább az ember a netes aktivitására, mert az élőben zajló dolgok hirtelen aktuálisabbak, valósabbak számára.


vagy próbáld megbeszélni vele, hogy amikor fontos dolgokról beszéltek, akkor előre tisztázod, hogy most kelleni fog egy fél óráig az osztatlan figyelme, ha nem ér rá addig, mert tudja, hogy 10 perc múlva kajás lesz, akkor később kezdjetek csak bele a fontos dolgokba, vagy ahogy már írták, a fontos dolgokat ne a neten beszéljétek meg és akkor ilyesmi nem fogja megzavarni a fontos megbeszéléseket.

2016. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!