Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én gondolom túl vagy jogos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom túl vagy jogos az aggodalom?

Figyelt kérdés

A párom 2 éve vált el. Mi tulajdonképpen 1 hónapja vagyunk együtt,bár már régebb óta ismerjük egymást és érdeklődünk egymás iránt.

Az exfeleséggel azóta is kommunikálnak, általában szuperlatívuszokban beszél róla (noha a nő tettei miatt történt a válás), nemrég felmerült az ötlet,hogy visszaköltözne abba a lakásba,ahol anno együtt éltek. Tárgyak,emlékek,fényképek megőrizve.

Illetve néhány érdekes mondat,mint például, hogy szerinte ha valaki 'elveszti' az első feleségét,akkor sose fog már mást annyira szeretni. Vagy ha épp meglepi reggelit készítek neki,akkor közli,hogy ez volt az elmúlt 2 év legjobb reggelije.


Nem szeretnék feleslegesen belelátni semmit, de valamiért az a gyanúm, hogy mintha még nem lenne teljesen túl rajta. Kell aggódnom vagy csak én vagyok túlérzékeny a témára?


2016. szept. 16. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Elvált emberrel sosem egyszerű, főleg ha a válás nem a részéről jött... Miért kommunikálnak egyáltalán egymással? Van közös gyerekük, aki miatt kell? Ha nincs, akkor ez nem normális. Szerintem nem neked kellene teperned ezért a kapcsolatért, h ágyba reggelik stb, hanem neki kell bizonyítani, h tényleg csak te kellesz!
2016. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, ő a mai napig a feleségével lenne, nem rajta múlott a dolog. Ezért szerintem ez természetes, hogy valamilyen szinten hozzá hasonlít téged, de ez is az jelzi szerintem, hogy veled is boldog, és ez a boldogság azokat az emlékeket idézi fel benne, amikor még az exfeleségével voltak boldog házasságban. Részedről egy kis türelemre lesz szükség, de rá fog jönni, hogy te szereted, és veled kell törődnie, nem az exével. A reggelis megszólalás is ezt idézi, hogy 2 éve jó volt minden, és most eszébe juttattad, és örül, hogy ismét boldog lehet egy nővel. Amiket leírtam az nem fix, de én ezt látom benne.
2016. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem volt túl tapintatos húzás tőle, hogy ilyet mond neked "ha valaki 'elveszti' az első feleségét,akkor sose fog már mást annyira szeretni."

Kvázi te a nyomába se fogsz érni, ha fejre állsz akkor sem.

Nálam ezzel a kijelentéssel elvágta volna magát. A szavainknak súlya van és hatással van a másikra ezt neki is értenie kellene. Nagyon sajnálatos, hogy elvált de attól még téged jobban is tisztelhetne akár mekkora lelki fájdalma.

Ha meg még mindig az ex feleséghez kötődik akkor nem ártana tisztázni, hogy álltok egymással. Nagyon megalázó azt érezni, hogy egy pótléknak tekint, én a sarkamra állnék a helyedben.

2016. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Bocs, az előző választ véletlen jelentettem! Rosszul értem hozzá a telefonomhoz, így böktem rá a jelentésre. :-( Remélem nem törlik...


Nehéz dolgod lesz vele, de ha sikerül, akkor megéri.

2016. szept. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nincs gyerek, semmi nem köti össze őket hivatalosan már.

2016. szept. 16. 12:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért is tartják a kapcsolatot??? Engem ez zavarna nagyon.... Már az idegesített mikor az exemnek a felesége minden habi bajjal felhívta őt (nem hajtogatta össze jól a kislány nadrágját, miért lett lyukas a nadrágja, amiben kint játszott...), nem még h kommunikálnának csak úgy... Szerintem itt komoly gond van és a helyedben nem is mélyülnék el a kapcsolatban. Addig leszel jó a pasinak míg az exfeleség újra nem megy vissza hozzá.. És ha ennyire ragaszkodik a nőhöz, akkor ne fogadj abban, h téged választana...
2016. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
javítom: exemnek az exfelesége *
2016. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát kövezzetek meg, nekem ilyen pasi nem kene.
2016. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8# Egyetértek! Itt valami nagyon sántít. Exfeleséggel milyen okból tartja valaki a kapcsolatot, ha nincs gyerek? Akkor miért váltak el?!
2016. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy az exfeleség vissza akarna menni. Válás közben még akart,harcolt érte, de amennyire én tudom,azóta újra férjhez ment.
2016. szept. 16. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!