Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogyha a barátnőm a tudtom nélkül megy el bulizni?

Figyelt kérdés

Az életben nem toltam le ilyenért, sőt ha nem mehettem, akkor is mondtam neki menjen nyugodtan.

Sok mindent megbeszélünk egymással, erről meg elfelejtett szólni, mástól tudom meg...



2016. okt. 29. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,ez gáz.Nyilván van valami oka,hogy nem mondta el :/
2016. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha működik köztetek a kommunikáció mint egy rendes kapcsolatban (ne értsd félre nem minősítésnek szánom) akkor ilyennek nemkellene előfordulnia....egy sms egy viber üzenet "kicsim elmentem bulizni a csajokkal majd holnap beszélünk" ennyi lenne. Másnap megbeszélhetitek mi volt merre voltak ki mennyit ivott stb nem kell akkor faggatni csak visszairni hogy rendben. Másnap kiderülnek a részletek úgyis, és ha bíztok egymásban és szeretitek egymást akkor nem azért megy bulizni hogy az első koszos mosdóban megcsaljon :) én is elmegyek a csajokkal néha, ahogy a párom is elmegy a fiúkkal sörözni, bár mindig vinni akar engem is mert jól kijövök a srácokkal :D

24/L

2016. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Lehet megszokta,hogy úgy is elengeded bármikor.. Ne idegeskedj. Mondd meg neki,hogy igen elengeded bármikor,de jogod van tudni,mikor hová megy. :)
2016. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Lehet hogy hirtelen jött ötlet volt.
2016. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem elég fura,hogy elfelejtett szólni.. inkább nem akart

gondolom ott a zsebébe a telefon,ha akart volna ír egy üzit,hogy elmentem bulizni,majd beszélünk..

vagy ha már tényleg elfelejtette,akkor legalább másnap szólna. de nem, mástól tudod meg.

nekem ez nem férne bele

2016. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ha alapvetően nem gyakori. Simán el is felejthette.
2016. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!