Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma az egyik baratnom felontott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma az egyik baratnom felontott a garatra es a baratjaval azelott megbeszeltek higy nem fognak inni (mivel most kulon mentek bulizni) a fiu megmondta neki hogyha isznak akkor szakitani fognak. Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
En elvittem a legjobb baratnojehez a csajt mert haza csak nem vihetem. A tesojat felhivtam. A baratjaval is beszeltemmost.az anyja engem hiv 3perce minden masodpercben.a legjobb baratnojenek ki van kapcsolva a telefonja.mosta baratjat kicsit sajnalom.szerintek mit csinaljak?az anyjanak fel nem fogom venni a telefont.mar 10 nem fogadott hivasom van tole.
2012. júl. 22. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros amit írsz, nem annyira értem. Most a csaj anyja hívott csomószor? Ő tudja hogy a lány hol alszik ma vagy hogy mi történt?

Amúgy meg nem kell csinálnod semmit.

2012. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a csaj anyja nem tud semmirol.annyit tud hogy a pici lanya egy angyal es h siet haza.az anyja meg most hiv engem sokszor mert a lanya teloja nalam maradt.
2012. júl. 22. 01:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Az anyukáját a szívinfarktus kerülgetheti. Vedd szépen fel és mond meg neki, hogy hol van a lány és azt is, hogy nálad felejtette a mobilják, de semmi baja. Már valszeg alszik. Ennyi esze van a mai fiataloknak.
2012. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

úgy sem dobja ki.

hívd át a manuszt a beb@szott kis pic-sához,és kínáld meg a csókát is valami piával.

2012. júl. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok... na éppen ettől tartottam! Valószínűleg már régen otthon kellene lennie, de nem ment. Ilyet a mai világban ne csinálj már!

Legyen annyi benned, hogy szépen felveszed a telefont, bemutatkozol és elmondod, hogy a lánya nem érezte jól magát, ezért hirtelen nem tudtál jobbat, elkísérted a legjobb barátnőjéhez, de a telefonja nálad maradt. Esetleg meg is adhatod ennek a legjobb barátnőnek a telefonszámát! Ennyi emberi érzés legyen már benned b*sszus!!! A többit majd a leányka megbeszéli anyuval holnap, ha hazament, de vedd fel és mond szépen el, amit itt leírtam! Gondolj bele milyen érzés lenne anyukádnak pl. ha rólad lenne szó és te nem mennél haza az éjszaka. Halálra aggódná magát!

2012. júl. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
felhivtam a tesojat amikor elvittem a legjobb baratnojehez.o azt mondta beszel az anyjaval.de vegulis nem tette meg mert most mikor visszahovtam akkor mondta hogy akkor most felhivja az anyjat.vegulis most azota nem is hivott...szrintem mar beszelt vele.
2012. júl. 22. 01:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig jobb lenne, ha felvennéd a telefont, és közölnéd, hogy jól vagytok, mielőtt a rendőrséget kezdik hívni, hogy eltűnt a lány!

Mond, hogy elfáradtatok, a barátnőd meg éppen zuhanyzik (a részeg) mert valaki leöntötte vagy lehányta.

2012. júl. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó xDDDDDDDD
2012. júl. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!