Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha féltékeny vagyok a nálam szebb lányokra?

Figyelt kérdés

Amikor társaságban felbukkannak ismeretlen lányok, vagy akár az utcán velünk szembe jön, mindig féltékeny leszek, feszült, és legszívesebben sírni tudnék.

Arra gondolok, hogy a páromnak biztosan nem vagyok jó, és azt a lányt szebbnek tartja mint engem, és előbb utóbb elhagy egy olyanért, aki sokkal csinosabb és szebb nálam.

Igazából nem a párommal van a baj, hogy ránéz egy másik lányra, mert nem közlekedhet csukott szemmel, csak nagyon zavarnak a feltűnőbb lányok.

Ilyenkor sokkal kevesebbnek érzem magam, és legszívesebben elfutnék mindenki elől.

Nem hisztizek, nem veszekszek vele, csak neki is feltűnik, ha feszült vagyok ilyen helyzetben.


Tudom, hogy nem zárhatom el a külvilágtól és mindenhol nők veszik körbe, de akkor mit tegyek, hogy ne zuhanjak kétségbeesett önbizalomhiányba?

Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy megfelelek neki...


2016. okt. 30. 16:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Kezdj el sportolni, egészségesen öltözni, szép ruhákban járni,adni magadra,meg fog jönni az önbizalmad hidd el!!:) a sport alapból nagyon feldobja az embert.


23L

2016. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nehezebb helyrehozni, mint gondolnád, mert ennek a mentalitásnak az alapjai már egészen kisgyermekkorodban le lett fektetve mélyen a tudatalattidba, elég ha a kizárólagos tökéletes embereket mutogató reklámiparra gondolsz vagy a Barbie baba irreális testarányaira. Az az igazság, hogy tényleg csak a közhelyet lehet itt durrogtatni, hogy az önmagaddal való belső harmóniára kell törekedni. Az, hogy féltékeny vagy, az csak egy tünet, attól még, hogy ezt megszünteted, a probléma még ugyanúgy benned gyökeredzik és majd új gondként/rossz tulajdonságként fog kihajtani más élethelyzetben. Ha elfogadod magad és törődsz a saját kis pszichéd ápolgatásával, akkor minden ilyen negatív dolog eloszlik az életedben.
2016. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
előző vagyok: egészségesen étkezni* akart lenni természetesen :)
2016. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból hogy nem bízol meg a párodba. A féltékenység rólad szól és nem arról aki iránt érzed.


Nézd meg ezt a videó:

[link]


Hidd el, a párod szeret téged, és úgy vagy számára tökéletes ahogy vagy.


Növeld az önbizalmad. Szeresd magad, Fogadd el magad.

Ajálom még Louise L. Hay hanganyagjait youtube-on.

2016. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Legyél szebb náluk, de fogadd el, hogy mindenkinél nem lehetsz szebb.

Én figyelek magamra és nincs ilyen gondom. A nagyon műnők meg a páromnak sem jönnek be, szóval ők nem "vetélytársak".

2016. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4-es, Csernus összes előadását láttam már, de köszönöm. :)


1-es, az alakommal nincsen baj, nincs rajtam egy deka fölösleg sem, az arcom is vállalható.

Magassarkúban viszont nem tudok járni, nagy melleim sincsenek, nem tudok úgy sminkelni mint azok a szép nők, akiken mindenki szeme megakad.


Igen, lehet csinosabban kéne öltözködnöm... Meg inkább felszednem pár kilót. Már a fene se tudja...

2016. okt. 30. 16:32
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
A sminkelést kb pár videóból meg lehet tanulni. A magassarkú meg nem feltétel, anélkül is bőven lehet szép valaki, most őszre / télre van egy rakás csinos laposabb talpú csizma :D
2016. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%

Hát ezen akkor a legkönnyebb változtatni... Ha se fölösleg nincs rajtad, se az arcod nem csúnya, akkor tulajdonképpen mi a baj? A mell szerintem nem olyan fontos, a kis mell is lehet nagyon szép. Ha mindenképp "kompenzálni" akarod valamivel, eddz fenékre. Vegyél új ruhákat. Magassarkúban meg lehet tanulni járni, először gyakorolhatod otthon. Sminkelni szintén. Van vagy ezer sminkes youtube tutorial. Menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, manikűröshöz, kényeztesd magad kicsit.


Igazából nem értem, a külsődre való önbizalomhiányod miből fakad... Tény, kihívóbb ruhát/smninket viselni tudni kell. De hidd el, visszafogottabban öltözködni sokkal jobb, mint esetleg átesni a ló túloldalára, és már ribisen nevetségessé tenni magad. Erről mindig azok a proli lányok jutnak eszembe, akik ha elmennek bulizni, magukra rántják a létező összes cuccot, ami dögös. Feneket-cicit villantó miniruha, magassarkú, vörös rúzs... Ez így együtt már közönséges. Míg mondjuk egy fölül zárt-galléros miniruha harisnyával, hosszú combzoknival és nem olyan magassarkúval viszont szexi.

2016. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

:D

Nem lesz semmi változás, ha azon dolgozol, hogy szebb legyél, mint ők.

A belsődön kell dolgozni, és nem is keveset.


Első körben gondolj bele, hogy ha jön egy olyan pasi a társaságba, vagy az utcán, aki jobban néz ki, mint a párod, neked mi az első gondolatod?

Te elhagynád őt bárkiért első blikkre, aki jobban néz ki?

Gondolom, nem.


Képzeld, ha egy férfi szerelmes, ő is pont úgy fog ilyenkor gondolkodni, mint te. Nem azt jelenti, hogy nem nézi meg, hanem azt, hogy nem fog téged lecserélni. Téged szeret, veled akar lenni, mindezt teljesen önként, szabad akaratából teszi. Te kellesz neki.

Ha nem kellesz neki, nem lesz veled.

Pont.


Inkább húzd ki magad, és gondolj arra, hogy te tudsz valamit, amit az a díszpi.csa nem, mert ez a jó pasi a te kezedet fogja, és nem az övét. ;) Gondolj mindig erre.


Ezerszer fontosabb értékeid is vannak, mint a sminked meg a cipőd. :D

2016. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igen, de én nem akarok ilyen mázolást végezni, amit a videókban látni.

Az én sminkelésem annyiból áll, hogy lepúderezem a fejem, és tusvonallal kihúzom a szemem.


Nem akarok magamból bohócot csinálni, hogy most ilyen pirosító, meg olyan bronzosító, meg ilyen rúzs, meg olyan szájfény...


Szeretem a csizmákat, de eddig sosem vettem magassarkút, mert mindig attól félek, hogy ki fogom törni a bokámat.

2016. okt. 30. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!