Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tinderezik a párom. Megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderezik a párom. Megcsal vagy csak nagyon féltékeny vagyok? Tudom a "titkát" elmondjam neki vagy inkább hagyjam? A többi lent.

Figyelt kérdés
Minden rendben van köztünk én úgy érzem, mert velem képzeli el a jövőt, velem szeretne lakni majd, ugyan úgy mondja nekem, hogy szeret, átölel, csókolózunk is és jó a szexuális életünk is de egy nap megláttam, hogy van Tindere és láttam azt is, hogy más lányokkal írogat. Volt már rá példa, hogy direkt elfordult mikor bekapcsolta (mert hát megláttam) ezért én elkezdtem duzzogni és nem értette, hogy most mi bajom vagy mikor néztünk együtt valamit a telefonján véletlenül egy pillanatra feljött a Tinder és nagyon ideges lett. Most azért titkolja, hogy Tinderezik mert megcsal vagy azért mert tudja meennyire féltékenykedő vagyok. (Azt tudni kell, hogy tudok arról, hogy szeretne több embert megismerni, hogy több barátja legyen) Létszíves ne írjatok hülyeségeket csak, hogy ti mit tennétek. 24/L
2016. okt. 18. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Mi az a Tinder?
2016. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod,ha igazán szeretne,akkor nem Tinderezne és nem írogatna ,más lányoknak...

Hogy több barátot akar,aha persze. És,miért pont nőkkel akar barátkozni?

A helyedben én is elkezdenék Tinderezni és ugyanazt csinálnám,mint amit ő. Meglátjuk neki ,hogy esik.

Vagy kidobnám.

2016. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Az exem "csak" ismerkedett, hogy több barát(nő)re leljen, akik csodálják......igaz az én exem a nőre bízta mindig, hogy lesz e folytatás vagy sem.

Azóta kidobtam, az új kapcsolatomban sem a páromnak, sem nekem nem fér bele, hogy másokkal csak úgy mint a tinder ismerkedjünk (minek???), az, hogy élőben alakul új társaság, új ismeretség, az teljesen más. A titkolózás eleve semmi jót nem szül.

Én biztos otthagynám.

2016. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Én csinálnék egy kamu profilt és ráírnék. Két perc csevegés után nem lesz több kérdésed. Ha azzal indít, hogy nincs csaja, te meg milyen szexi vagy, akkor az ku.rva nehéz belemagyarázni, hogy barátkozik.


Egyébként azt ugye tudod, hogy a Tinder szexpartnerkereső?

2016. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom, nálam azonnali szakítóok lenne,hogy velem jár, mégis egy társkeresőn ismerkedik..

még ha közösen kiváncsiságból megnézitek mi az a tinder oké. de a hátad mögött beregisztrált és beszél is nőkkel...ezen nincs mit magyarázni.

én ilyen emberrel tuti nem terveznék komolyan.. ha most nem is csal meg, mi lesz később?

amúgy az utolsó jó ötletet adott.

csinálj egy kamu profilt (hihető legyen)..és nézd meg miket írosgat.. az elég egyértelmű lesz majd

2016. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Akármilyen társkeresőre felregisztrál valaki és nőkkel csetel, az egyet jelent. Készül megcsalni, ha még nem csalt meg, vagy egyszerűen egy másik barátnőt keres helyetted, és amíg nem talál jó vagy neki te is.

Kamu profil készítés jó ötlet, abból a szempontból, hogy végleg megundorodsz tőle, ha elhív téged az álneveden randire.

2016. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt pasim és társkeresőn keresett "barátokat". Persze ez volt a kamu indok, miután lebukott vele. Én is csináltam egy profilt, érdekes módon az új "barátaival" nem közölte, hogy kapcsolatban van, és elég erősen utalt rá, hogy mennyire tetszik neki és randizhatnának. Ennek a történetnek itt vége is lett részemről.
2016. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát szerencsére megbeszéltük a dolgot és megmutatta, hogy írta, hogy van barátnője és, hogy nem akar semmit csak barátkozni és mikor látta, hogy a legtöbb lány csak szexelni aksrt kitörölte magát mert csak baratkozni akart tenyleg. Azota probalunk ketten egyutt baratkozni 😀
2016. dec. 7. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!